Co snižuje bezpečnost nových dveří? | Poradna HT dveře
Hledáme samostatné montážní skupiny pro montáže bezpečnostních dveří. Více info zde
V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na htdvere@htdvere.cz. Skrýt
Hledáme samostatné montážní skupiny pro montáže bezpečnostních dveří. Více info zde.
Skrýt
16. úno, 2018|

Chcete nové dveře? Investujte do bezpečí

Chcete nové dveře? Investujte do bezpečí

Staré vstupní dveře už dosloužily a je na čase pořídit nové. Jak se vyvarovat chybám, které snižují bezpečnost nových dveří?

S novými dveřmi vyměňte i zárubeň

Kvalitu poznáte mimo jiné i podle toho, že vchodové dveře něco váží. Tomu ale nejsou přizpůsobeny staré panty. Vyberte tedy i novou zárubeň, která zaručí dokonalé přilnutí dveří. Každá slušná firma vám nové křídlo do staré zárubně nezavěsí a zakázku vám jako jeden celek v kompletním balíčku. Zvýšíte tím zabezpečení vašich dveří a izolační vlastnosti. Máte strach z dlouhé výměny, prachu a nepořádku? Zárubně se vylévají rychleschnoucím betonem, za pár hodin tedy nebudete vědět, že se na místě pracovalo. Zvolíte-li kvalitního dodavatele, nemusíte ani uklízet. Firma se postará o zakrytí nábytku a ostatních věcí v chodbě a na konci vše uvede do původního stavu.

Správný dodavatel vám zajistí kromě výměny dveří i kompletní úklid

Jeden zámek nestačí

Pro spoustu lidí je nejlepším řešením co nejlevnější varianta. I když jsou dveře s jedním zámkem cenově dostupnější, zamykání jedním klíčem zatěžuje centrální zámek a dochází k jeho opotřebení. Volte tedy dveře s přídavným horním zámkem. Ten můžete zamknout otočením zevnitř bez použití klíče a zajistit si tak bezpečný spánek bez návštěvy zlodějů v době, kdy jste doma. Když odcházíte, uzamknete celý zámkový systém. Přídavný zámek vám tedy zvýší zabezpečení, i když jste pryč.

Díky přídavnému hornímu zámku můžete zamknout dveře zevnitř i bez klíče

Zvolte dveře, které vypadají už od pohledu festovně

Bezpečnost vchodových dveří je ovlivněna jejich provedením. Investujte tedy peníze do nákupu bezpečnostních dveří s certifikovanou třídou. Čím vyšší třída, tím menší pravděpodobnost vniknutí do domu nebo bytu. Když bude mít zloděj na výběr, zvolí raději obyčejné dveře s běžným zámkem, které dokáže otevřít během několika vteřin. Čím nedobytněji budou vaše vstupní dveře vypadat, tím lépe.

Dveře by měly vypadat nedobytně už od pohledu

Chcete mnoho výhod a jen jedny dveře? Pořiďte si jedině bezpečnostní

Zvolte bezpečnostní dveře, které vám kromě ochrany před zloději zaručí i protihlukovou a protipožární ochranu. Správný dodavatel vám navíc zajistí:

  • Kvalitní bezpečnostní vložku do dveří a zásobu klíčů
  • Práh a nové zárubně
  • Demontáž původních dveří a zárubní
  • Celkovou montáž včetně zednického zapravení
  • Úklid a odvoz odpadu