Jaké bezpečnostní dveře vybrat do panelového bytu? | Poradna HT dveře
Hledáme samostatné montážní skupiny pro montáže bezpečnostních dveří. Více info zde
V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na htdvere@htdvere.cz. Skrýt
Hledáme samostatné montážní skupiny pro montáže bezpečnostních dveří. Více info zde.
Skrýt
10. led, 2018|

Jaké bezpečnostní dveře do paneláku?

Jaké bezpečnostní dveře do paneláku?

Pokud bydlíte v panelovém bytě, mají zloději jedinou možnost, jak se k vám dostat. Skrze vstupní dveře. Investice do bezpečnostních dveří se tedy jednoznačně vyplatí. Jaké dveře jsou vhodné do panelového bytu a na co byste při výběru neměli zapomenout?

Jaké dveře se hodí do panelového bytu?

Do panelového bytu jsou vhodné dveře s bezpečnostní třídou 3, které by vám spolu s bezpečností měly přinést také tepelnou izolaci a odolnost vůči vnějším hlukům. Aby se těchto vlastností docílilo, je nutná také výměna původní zárubně za novou, kvalitní. Ta musí odpovídat tloušťce panelu. Dveře včetně zárubně by pak měly mít dvě těsnění a jedno až dvě těsnění i v prahu, odkud se do bytu dostává nejvíce hluku. Vždy se před výměnou dveří informujte zda jsou požadovány protipožární vlastnosti dveří. Tuto informaci vám vždy sdělí správce domu.

Obraťte se na profesionály              

Naše firma každodenně provádí montáž speciální zárubně určené právě pro panelové byty. Vzhledem k tomu, že mají všechny byty v panelových domech zárubně stejného rozměru, můžeme zaručit bezproblémovou instalaci ve všech regionech ČR.

Jak obstojí bezpečnostní dveře Premium proti zlodějům?

Loni v létě jste nám po vykradení sklepů nainstalovali troje bezpečnostní dveře. Minulý týden se zloději pokusili opět vloupat do sklepů, které už jsou však zabezpečeny vašimi dveřmi. Snažili se dveře vypáčit okolo zámků i pantů a pokusili se narušit oplechování, ovšem bezúspěšně. Dveře se "nedaly".

Radka Vanurová

Více o dveřích Premium