Brněnský showroom je do odvolání zavřený pro osobní návštěvu. Jsme Vám k dispozici na telefonu a e-mailu. V případě dalších poboček si ověřte dostupnost kontaktováním vámi vybrané prodejny. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

Stále bezpečně montujeme

15. 11. 2020

 

V souladu s nařízením vlády jsou naše pobočky sice uzavřené, ale své nové bezpečnostní dveře si i přesto můžete objednat telefonicky nebo e-mailem (v klasické otevírací době jednotlivých poboček).

Nemusíte se přitom bát, že by samotná montáž byla nebezpečná. Záleží nám na zdraví, a proto naši montéři dodržují všechna hygienická opatření včetně nošení roušky. V průběhu montáže navíc nemusíte být ve stejné místnosti, a tak se s montéry můžete potkat jen při zahájení prací a při předání klíčů od nových dveří.

Samotná doba montáže je závislá na typu budovy, standardně ale nepřesáhne 7 hodin. Naši montéři nejdříve vysadí staré dveře a odstraní zárubně, které po dokončení prací také odvezou k likvidaci. Poté osadí bezpečnostní dveře do nové zárubně, vše zapraví a také po sobě uklidí.