Vánoční sleva na dveře Magnum

18. 11. 2022

Blíží se Vánoce, a proto jsme si pro vás připravili speciální akci. Až do 16. 12. 2022 ušetříte při koupi oblíbených bezpečnostních dveří Magnum slevu 2 000 Kč na cenu dveří a 1 000 Kč na sjednocení zámků. Pokud nebudete chtít sjednotit zámky, není možné slevu 1 000 Kč dodatečně uplatnit na cenu dveří.

Chci dveře Magnum

Tak udělejte radost sobě i blízkým a darujte pocit bezpečí.

Vaše HT dveře

Podmínky akce:
Akce platí ve vyhlášeném termínu, tj. 21. 11. 2022 do 16. 12. 2022, zhotovitel je oprávněn tuto akci ukončit kdykoli před uvedeným termínem, ukončení bez udání důvodu.

Poskytovanou slevu není možné přičíst k jiné slevě, tj. pokud zákazník nemá zájem o sjednocení, nemůže požadovat přičtení částky určené na slevu za sjednocení, k částce určené jako sleva na dveře Magnum, případně na ostatní produkty/doplňky zhotovitele. Akce je určena jen pro typ dveří Magnum.

Sleva platí pouze pro objednávky uskutečněné u zhotovitele v termínu akce a pouze pro nové zákazníky, kteří nemají u zhotovitele potvrzený termín montáže v rámci předcházející objednávky. V rámci akce může jeden zákazník objednat max. dva komplety dveří.