Dveře Royal 84P/PG

Bezpečnostní třída   3 plné, 2N prosklené
Protihluková izolace   30 dB
Tepelná izolace   U = 0,7 plné, U= 0,9 - 1,1 prosklené
Těsnění   3
Tloušťka   84 mm
Zamykací body   9

Ke stažení:

Přibližte nám své požadavky v poptávkovém formuláři. Po jeho odeslání vás obratem kontaktujeme s nezávaznou nabídkou.

Odeslat nezávaznou objednávku

Najít nejbližšího prodejce

Plné dveře. Cena obsahuje bezpečnostní dveře a zárubeň, termopráh, kování, demontáž, montáž, likvidaci odpadu. Cena nezahrnuje dopravu. Cena včetně DPH.

35 990,-

Prosklené dveře. Cena obsahuje bezpečnostní dveře a zárubeň, termopráh, kování, demontáž, montáž, likvidaci odpadu. Cena nezahrnuje dopravu. Cena včetně DPH.

38 990,-

O dveřích Royal 84P/PG

Dveře mají na povrchu ocelový pozinkovaný plech o tloušťce 0,7 mm, který je pokrytý PVC laminátem. Konstrukci dveří ještě zpevňuje nosník po obvodu křídla z lepeného dřeva. Vnitřek je vyplněný pěnou PUR. Ta má vynikající izolační vlastnosti a velmi dlouhou životnost. Dvojitá kontaktní plocha s dvojitým těsněním po celém obvodu zajišťuje skvělé izolační vlastnosti dveří.

Zárubeň je vyrobena z dřevěného klíženého profilu z jehličnatého dřeva, který je opláštěn ocelovým plechem bez tepelných mostů. Díky tomu nedochází ke ztrátám tepla. Na výběr máte velké množství designů dveří včetně prosklení v různých variantách.

Vzorník barev

Dostupné v těchto odstínech

U všech našich modelů a barev je jako povrch použitá vysoce kvalitní za horka natavená PVC folie, jejíž povrch je vysoce odolný proti poškození a zároveň se velice lehce udržuje.  

Vzory lisování

Dostupné vzory skleněných výplní

Prosklené dveře do rodinných domů se vyrábí pouze v šířce 90 cm.

„Téměř před půl rokem jsem si zakoupila a nechala nainstalovat bezpečnostní dveře Premium. Jsem s nimi velice spokojená a všem je doporučuji. Rovněž jednání s firmou, rychlost dodání i práce ohledně zapravení byla na výborné úrovni“

Dagmar O.

„Děkujeme obchodnímu zástupci panu Jičínskému z firmy HT Dveře za vstřícný a lidský přístup k realizaci dveří v Praze a i jeho montérům. Dveře jsou opravdu hezké, perfektně funkční, ale hlavní mají výbornou protihlukovou izolaci a pěknou zárubeň v barvě křídla.“

Karel K.

Odeslat nezávaznou objednávku

Najít nejbližšího prodejce

Dokumenty ke stažení