Pravidla soutěže

Soutěž o poukaz 10 000 Kč na nové bezpečnostní dveře

Chcete vyhrát poukaz na nové bezpečnostní dveře? Odpovězte na soutěžní otázky a získejte co nejvíce bodů. Z hráčů s nejvyšším počtem bodů vylosujeme 1 výherce poukazu a rozdáme také 5 párů magnetických držáčků na dveře. Než se zapojíte, prostudujte si podrobně kompletní pravidla.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od ... 2019 do ... 2019 23:59.

Výhrou v soutěži je 1 poukaz 10 000 Kč na nové bezpečnostní dveře od společnosti HT dveře a 5 párů magnetických držáčků na dveře. (htdve.re/magneticke_drzacky)

V soutěži bude uděleno celkem 6 výher.

Podmínky soutěže:

  1. Sledujte profil HT dveře na Facebooku.
  2. Najděte správné odpovědi na otázky na naší herní stránce (odkaz), vyplňte formulář a odešlete jej.
  3. Za každou správnou odpověď získáte 1 bod. Po skončení soutěže vylosujeme z hráčů s nejvyšším počtem získaných bodů 1 výherce poukazu. Dalších 5 vylosovaných s nejvyšším počtem bodů získá sadu magnetických držáčků na věnce. Každý soutěžící může získat pouze jednu výhru.
  4. Po vyhlášení se musí výherci ozvat do soukromých zpráv, kde s nimi proběhne domluva ohledně doručení výhry. Neozve-li se výherce do 7 pracovních dnů od zveřejnění informace o výhře, výhra propadá.
  5. Soutěžícím může být jen fyzická osoba starší 18 let. Účast v soutěži je podmíněná trvalým pobytem a doručovací adresou v České republice. Soutěže se nesmí zúčastnit osoba, která je v pracovněprávním nebo obdobném vztahu k provozovateli a je osobou blízkou k osobě v pracovněprávním nebo obdobném vztahu k provozovateli.
  6. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí vyjadřujete souhlas s pravidly.
  7. HTdveře.cz si vyhrazuje právo na případnou změnu/doplnění pravidel a zkrácení/prodloužení/zrušení soutěže.
  8. Na výhry ze soutěže se nevztahuje právní nárok, nárok na výhru nelze převést na další osobu. Nelze požadovat místo výher finanční plnění/jiné zboží. Vymáhání výhry soudní cestou není možné. Výhra nelze vyměnit.
  9. Pořadatelem této soutěže jsou HTdveře.cz, Facebook ani žádné další společnosti mezi pořadatele nepatří a na průběhu soutěže se nijak nepodílí.