Pokud chcete navštívit náš brněnský showroom, zavolejte si prosím předem a zamluvte si konkrétní termín. V případě dalších poboček si ověřte dostupnost kontaktováním vámi vybrané prodejny. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

O nás

Dodáváme a montujeme bezpečnostní dveře do bytů, rodinných domů, komerčních prostor, škol a jiných budov již od roku 1993.

Proč si vybrat HT dveře?

  1. Máme mnohaleté zkušenosti se zabezpečením vchodů do všech typů budov.
  2. Náš realizační tým se skládá pouze z vysoce kvalifikovaných odborníků.
  3. Zákazníkům poskytujeme širokou škálu profesionálních doprovodných služeb. Od zpracování projektu až po úklid materiálu a instalaci doplňků.
  4. O kvalitě naší práce vypovídá řada úspěšných realizací na všech typech budov po celé České republice a v zahraničí. Na jejich ukázky se můžete podívat na stránce referencí.

Pokud vás zaujala naše nabídka, kontaktujte nás! Rádi vám poradíme.

Po – Čt 9 – 17, Pá 8 – 15

Obchodní oddělení

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ing. Petr Havlíček

obchodní zástupce

Kristýna Minaříková

obchodní zástupce

Ekonomické oddělení

Zdeňka Haltmarová

Vedoucí ekonomického a účetního oddělení

Stanislava Vrbová

Fakturace

Zuzana Holušová

Reklamace, Fakturace

Sklad

Dalibor Koukal

Vedoucí skladu

Radim Goczal

Expedice

Vzorkovna

HT Dveře s.r.o.

Fakturační adresa

  • Franzova 1070/65a
  • 614 00 Brno
  • IČ: 01635123
  • DIČ: CZ01635123

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Hotovostní platby je možné provádět pouze na provozovně Franzova 65a, 614 00 Brno po předchozí telefonické dohodě.

Jiří Vyklický

jednatel společnosti, marketing

Jiří působí ve společnosti HT dveře od roku 2011 a na starosti toho má opravdu hodně – od vývoje bezpečnostních dveří s výrobci až po řízení jednotlivých zakázek a odborné poradenství. Před příchodem do společnosti působil více jak 10 let ve stavebnictví. Zkušenosti sbíral v ČR i v zahraničí.