Využijte vánoční slevu 2 000 Kč na dveře Magnum a 1 000 Kč na sjednocení zámků. Akce platí až do 16. 12. 2022.

Protipožární dveře

Ochraňte svůj domov před nebezpečím požáru pomocí protipožárních dveří. Dveře Magnum díky svému vnitřnímu složení a konstrukci splňují ty nejpřísnější protipožární a kouřotěsné požadavky.

S našimi vchodovými protipožárními dveřmi získáte ochranu své domácnosti. Vchodové dveře do bytu splňují ty nejpřísnější protipožární a kouřotěsné požadavky a jsou zařazeny do třídy EI 30. To znamená, že dokáží zadržet požár mimo váš byt po dobu 30 minut.

Součástí protipožárních a bezpečnostních dveří Magnum je centrální rozvorový zámek, přídavný zámek, dřevěný práh, protipožární páska i protipožární kukátko.

Mám zájem o protipožární dveře

Protipožární dveře Magnum

  • Jsou certifikované v bezpečnostní třídě 3 a spolehlivě ochrání váš domov.
  • Protipožární dveře mají dvojité těsnění a patentované materiálové a technologické složení dveřního křídla, které ztlumí všechny zvuky z venku o 44 dB a ty s nižší hlasitostí (většina běžných činností) k vám do bytu nepropustí vůbec.
  • Splňují nejpřísnější protipožární a kouřotěsné požadavky kategorie EI 30.
Bezpečnostní třída
 
3
Protihluková izolace
 
44 dB
Tepelná prostupnost
 
U = 1,4
Těsnění
 
2x
Tloušťka křídla
 
56 mm
Zamykací body
 
15
Protipožární třída  EI 30
Certifikované protipožární a bezpečnostní dveře Ano
Cena včetně DPH, demontáže, montáže a zednického zapravení 33 990,-

Průvodce protipožárními dveřmi Magnum

Do pavlačových domů doporučujeme Magnum EXT

Tyto bezpečnostní dveře disponují speciálními 3D panty a trny proti vysazení. Díky termozárubni s přerušovaným tepelným mostem skvěle odolají studenému vzduchu i větru, který bývá nepříjemnou realitou zvláště u pavlačových domů. Váš byt tak ochrání před lupiči, zimou i venkovním hlukem.

 

Galerie

Vzorník povrchových úprav

Jak probíhá výměna zárubní a dveří? Podívejte se na naše fotografie z ukázkové realizace!

Detailní fotoreport instalace bezpečnostních dveří

Máte zájem o protipožární dveře? Připravíme vám nabídku na míru

Co jsou protipožární dveře?

Protipožární dveře jsou dveře, které na první pohled nerozeznáte od normálních. Ony mají však speciální konstrukci, která vás v případě vypuknutí požáru ochrání po garantovanou dobu. Vchodové protipožární dveře zabraňují rychlému šíření plamenů, kouře a tepelného toku.

Dělí se do kategorií podle požární odolnosti. To znamená podle toho, jak dlouho dokáží odolat plamenům a kouři. Odolnost protipožárních vstupních dveří do bytu se vždy uvádí v minutách od 15 do 180. Naše protipožární dveře do bytu jsou zároveň dveře bezpečnostní a protihlukové.

Kde se protipožární dveře používají?

Zda musíte protipožární dveře mít záleží na několika aspektech. U novostaveb už jsou většinou tyto dveře povinností.  V bytových a panelových domech se přihlíží k režimu, ve kterém byl prostor okolo bytu i celý dům kolaudován. Vždy to, kam protipožární dveře umístíte, vychází z návrhu požární bezpečnosti stavby.

Cílem každého protipožárního návrhu je zabránit újmám na životech, zdraví osob a majetku. Větší budovy jako kanceláře, bytové domy apod. se rozdělují na menší celky (požární úseky). Těmito úseky jsou chodby, samotné byty, garáže apod. Rodinné domy se ale na požární úseky dále nedělí. Jsou brány jako jeden celek.