Služby

Hledáte špičkovou kvalitu za rozumnou cenu? Sháníte vhodného dodavatele nových bezpečnostních bytových dveří, který provede montáž se všemi službami od A do Z?

Hlavní služby

Návrh zdarma

Pro výběr správných dveří do vašeho domu nebo bytu jsme pro vás sepsali odpovědi na dotazy, které vás nejvíce zajímají.

  1. Zaslání fotografií dveří na výměnu e-mailem.
  2. Telefonická konzultace nejvhodnějšího řešení, případně osobní konzultace na místě realizace.
  3. Návrh nejekonomičtějšího zpracování bezpečnostních dveří do bytu či rodinného domu.
  1. Zpracování přesné cenové nabídky.
  2. Vysvětlení přesného postupu dodávky.
  3. Kontaktujte naše obchodní zástupce, rádi vám se vším poradí!

Namontujeme do 7 hodin

Staré dveře odvezeme

Snadno je zamkne i dítě

Realizujeme bez zálohy

Zastoupení po celé ČR

Montáže v obydlených prostorách

V současnosti pomalu končí životnost povětšinou nevhodného konstrukčního řešení stávajících vchodových dveří, které nám odkázala dřívější doba. Díky stále větší poptávce po výměně starých vchodových dveří do bytů v obydlených prostorách se naše společnost začala na tuto službu specializovat.

Rádi bychom ubezpečili naše zákazníky, že výměny bezpečnostních dveří v obydlených prostorách se není třeba obávat. Časový horizont realizace zcela přizpůsobíme vašim požadavkům. Obzvláště šetrně se při výměně chováme ke všem součástem obydlených prostor. Stavební otvory měníme tzv. "kus za kus", takže vám zcela jistě nezůstane otevřený byt či dům.

Potřebujete nové bezpečnostní dveře do bytu? Zajistíme vám kompletní dodávku a montáž bezpečnostních bytových dveří včetně doplňkových služeb. Pracujeme rychle a vše po sobě uklízíme.

Vybrat dveře

Sháníte opravdu bezpečné dveře do domu? Bezpečnostní dveře do rodinných domů vám kompletně dodáme a namontujeme. Zajistíme také všechny doplňkové služby včetně úklidu po montáži.

Vybrat dveře
vstupní bezpečnostní dveře do bytu v dekoru tmavý ořech

Chcete spolehlivé bezpečnostní dveře do sklepa? Dodáme a namontujeme vám dveře vhodné nejen do sklepa, ale také do kolárny, kočárkárny a dalších společných prostor. Rychle a bez starostí.

Vybrat dveře

Chcete si pořídit nejoblíbenější
 bezpečnostní dveře v ČR?