Služby

Hledáte špičkovou kvalitu za rozumnou cenu? Hledáte vhodného dodavatele nových bezpečnostních bytových dveří, který provede montáž se všemi službami od A do Z? Hoďte starosti za hlavu a svěřte práci odborníkům! Díky pružnosti a odborné všestrannosti jsme schopni zajistit kompletní dodávku a montáž bezpečnostních bytových dveří i bezpečnostních dveří do rodinných domů a řady dalších produktů se všemi doplňkovými službami.

Návrh zdarma!

Celá první fáze přípravných prací je pro naše zákazníky zdarma! Obnáší:

  1. zaslání fotografií dveří na výměnu e-mailem

  2. telefonická konzultace nejvhodnějšího řešení, případně osobní bezplatná konzultace na místě realizace

  3. návrh nejekonomičtějšího zpracování bezpečnostních dveří do bytu či rodinného domu

  4. zpracování přesné cenové nabídky

  5. vysvětlení přesného postupu dodávky

Kontaktujte naše obchodní zástupce, rádi Vám se vším poradí!

Hlavní služby

Ctíme vaše rozhodnutí

Víme, jak závažným krokem je pro vás nákup nových bezpečnostních dveří. Jedná se o nemalou investici a rozhodování je často doprovázeno zbytečným stresem. Zpracování projektového návrhu od nás je nejen bezplatné, ale především nezávazné, protože ani my nechceme, abyste o budoucnosti vašeho domova rozhodovali ve spěchu a pod nátlakem.

Rádi Vám ukážeme nějaký již hotový projekt, který jsme realizovali v blízkosti vašeho bydliště. Ptejte se na spokojenost našich klientů!

Montáže v obydlených prostorách

V současnosti pomalu končí životnost povětšinou nevhodného konstrukčního řešení stávajících vchodových dveří, které nám odkázala dřívější doba. Díky stále větší poptávce po výměně starých vchodových dveří do bytů v obydlených prostorách se naše společnost začala na tuto službu specializovat.

Rádi bychom ubezpečili naše zákazníky, že výměny bezpečnostních dveří v obydlených prostorách se není třeba obávat. Časový horizont realizace zcela přizpůsobíme Vašim požadavkům. Obzvláště šetrně se při výměně chováme ke všem součástem obydlených prostor (podlahoviny překryjeme vlastní kobercovinou apod.). Stavební otvory měníme tzv. "kus za kus", takže Vám zcela jistě nezůstane otevřený byt či dům.

Z tohoto důvodu se není třeba obávat ani výměny i v zimním období, jelikož prostor dveří nezůstává otevřen o mnoho déle, než při běžné výměně vzduchu větráním. Přitom výsledný efekt realizace je znát téměř okamžitě a ekonomická návratnost ihned při prvním vyúčtování za topení.

Mám zájem o bezpečnostní dveře >>

Nevíte si rady při výběru bezpečnostních dveří? Navštivte naši poradnu.