Naše nabídka

Ročně je v České republice vykradeno kolem 11 tisíc bytů a rodinných domů. Ideálním způsobem, jak odradit zloděje od pokusu se k vám vloupat, jsou vstupní bezpečnostní dveře. HT Dveře nabízí řešení pro každého - ať už chcete ochránit svou rodinu a majetek v novostavbě, nebo cítíte potřebu vyměnit staré dveře za nové, naše dveře jsou pro vás tou správnou volbou. Jejich instalace je rychlá a spolu s pocitem bezpečí s nimi získáte také špičkový design a výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti.

Bezpečnostní dveře do bytu

Bezpečnostní dveře ochrání Vás i Váš majetek. Zajistěte Váš byt a získejte současně maximální tepelně-izolační a protihlukové vlastnosti.

Bezpečnostní dveře do domu

Stavíte nový dům, nebo potřebujete vyměnit staré vchodové dveře za nové? Ty naše vám zajistí nejen bezpečnost a slušivý design, ale díky kvalitnímu těsnění vám již z domu nebude utíkat teplo.

Bezpečí na 1. místě

Všechny naše dveře jsou certifikované v českých akreditovaných zkušebnách a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, díky kterým můžete v noci klidně spát.

Prvotřídní design

Můžete si vybrat z bohaté nabídky nejrůznějších dekorů, tak aby dveře ladily s vaší předsíní nebo domem. Bez jakéhokoli příplatku.

0 Kč zálohy

Zakázku realizujeme bez zálohy. Platbu od vás převezmeme až ve chvíli, kdy budou dveře nainstalovány a vaše domácnost chráněna.

Zastoupení po celé ČR

Prohlédnout si naše dveře a poradit se s odborníky můžete na našich pobočkách, které máme po celé ČR.

Pobočky

100 lidí, 100 chutí. 1 dveře. HT dveře.