Formulář pro objednání klíčů

Ztratili jste klíč nebo potřebujete náhradní pro dalšího člena rodiny?
Objednejte si polotovar klíče pro bezpečnostní dveře od nás.

  • Stačí vyplnit formulář níže a my vám zašleme potřebné polotovary, které vezmete spolu s originálním klíčem do nejbližšího zámečnictví. Obrátit se můžete také na naše smluvní partnery.
  • Při výběru klíče si dejte pozor, abyste zvolili ten správný. Zatímco klíč GB4 má původně plastovou úchytku, klíč GB5 je celokovový. Ideálně porovnejte svůj originální klíč s fotkami ve formuláři. Pozor, klíč GB4 se již také vyrábí pouze v celokovové variantě.
  • Novinka od ledna 2024: Vzhledem k modernizaci a přechodu na nový systém již nedodáváme identifikační kartu. Ověření majitele probíhá na základě čísla faktury. Nově fakturu obdržíte po montáži na email.
  • Upozornění pro zákazníky z Brna a okolí: Prosíme zákazníky z Brna a okolí, kteří mají možnost se stavit osobně na naši centrálu, aby si neobjednávali polotovary. U nás na centrále (showroom Maloměřice) Vám na počkání klíče přímo vybrousíme každý den 9.00–11.30, 12.30–15.00. S sebou si prosím vezměte pouze originál klíče a identifikační kartičku/číslo faktury. Moc děkujeme. 

Nový typ celokovového klíče, který naši zákazníci dostávají k HT dveřím od roku 2018.

Starší typ klíče k HT dveřím dodávaným přibližně do roku 2018. Původně má plastovou úchytku. Pozor, nyní je již celokovový.

Klíč, který od nás po objednání obdržíte, je pouze polotovar. Je tedy nutné jej spolu s originálním klíčem odnést do zámečnictví, kde vám ho vybrousí do potřebné podoby.

Cena polotovaru klíče je 100 Kč, cena balného, poštovného a doběrečného je 150 Kč. Platba je možná pouze na dobírku.

Odesláním formuláře berete na vědomí naše zásady ochrany osobních údajů.