Ve vašich domácnostech jsme vyměnili více než 50 tisíc bezpečnostních dveří

Naše dveře chrání tisíce domácností a firem před nezvanými návštěvníky po celé České republice. Tým odborníků HT dveře má bohaté zkušenosti s montáží bezpečnostních dveří do panelových i cihlových bytů, rodinných domů, škol, firem a dalších komerčních budov. Od doby našeho vzniku jsme realizovali tisíce instalací a získali celou řadu spokojených zákazníků.

Ukázky montáží HT Dveře

Bezpečnostní dveře do bytu

Dveře montujeme do panelových i cihlových domů
Našimi zákazníky jsou domácnosti i bytová družstva
Vyměňujeme staré za nové, montujeme do novostaveb

Výměna dveří, dveře MAGNUM, odstín buk

Minulý týden jsem si nechala od firmy HT dveře namontovat bezpečnostní dveře a musím této firmě moc poděkovat. Jak za výborné jednání, tak za odvedenou práci. Velká spokojenost. Budu tuto firmu všude chválit a každému ji doporučím. Opravdu skvěle odvedená práce.

Alena K.

Výměna dveří, dveře MAGNUM, odstín dub sonoma

Od HT dveře jsme si nechali nainstalovat čtyři bezpečnostní dveře do našeho družstevního domu. Dveřím a pracovníkům se nedá nic vytknout. Pracovali s nasazením, bylo vidět, že věci rozumí, a dobře s námi komunikovali. Je potěšením pracovat s takovými lidmi.

Marta S., členka představenstva bytového družstva

Výměna dveří - dveře PREMIUM, odstín antracit

„Velice děkuji za vstřícný přístup a bleskovou výměnu dveří. Objednala jsem je poté, co se do našeho bytu vloupal cizí člověk. Již za tři dny přijeli pracovníci dveře namontovat. Přijeli naprosto přesně v dohodnutém čase a postupovali skutečně profesionálně.“

Gabriela Bílková

Výměna dveří Brno Líšeň, dveře PREMIUM, odstín bílá

Výměna dveří - dveře PREMIUM, odstín bílá

„Bezpečnostní dveře, které nám zaměstnanci firmy HT dveře namontovali, jsou moc hezké a fungují bez problémů. S dveřmi jsme moc spokojení. A musím taky pochválit oba pracovníky, byli prostě perfektní!“

David Voborský

Jak obstojí bezpečnostní dveře Premium proti zlodějům?

Loni v létě jste nám po vykradení sklepů nainstalovali troje bezpečnostní dveře. Minulý týden se zloději pokusili opět vloupat do sklepů, které už jsou však zabezpečeny vašimi dveřmi. Snažili se dveře vypáčit okolo zámků i pantů a pokusili se narušit oplechování, ovšem bezúspěšně. Dveře se "nedaly".

Radka Vanurová

TOP montáž i kvalita, dveře MAGNUM, odstín tmavý ořech

Včera nainstalované, jsme moc spokojeni jak s prací, tak s kvalitou dveří. Chlapi byli slušní, všechno po sobě uklidili. Fakt pecka!

Lucie N.

Klidný spánek, dveře MAGNUM, odstín venge

Dveře Magnum mám 2 roky a jsem opravdu šťastná. Mám hned klidnější spaní. Montáž proběhla bez problému, chlapi byli opravdu šikovní. Za pár hodin bylo hotovo i se zárubněmi.

Lena

Skvělá komunikace, dveře MAGNUM, odstín zlatý dub

Dveře mám už více než rok a jsem velice spokojená. Skvělá komunikace s pobočkou pro Ústecký kraj. Po ztrátě klíčů přijeli v co nejbližším možném termínu a zámek vyměnili. Zase můžu klidně spát. Děkuji moc.

Jana F.

Výměna dveří, dveře PREMIUM, odstín calvados

Skvělí pracovníci i firma, dveře Premium, odstín calvados

Dveře mám v paneláku již přes 4 roky a jsem spokojená. Za jiné bych neměnila. Hlavně je to jedna z nejlepších firem, co jsem kdy poznala. Pracovníci jsou taky super. Doporučuji všem.

Ivka P.

Výměna dveří, dveře PREMIUM, odstín mahagon

Naprostá spokojenost, dveře Premium, odstín mahagon

Na společnost jsem narazil díky videu na YouTube. Jsou moc šikovní. Vycukli staré dveře, vsadili nové a ještě vše zapravili. V dnešní době zázrak.

Aleš B.

Výměna dveří, dveře PREMIUM, odstín světlý ořech

Velmi praktické, dveře Premium, odstín světlý ořech

Máme dveře Premium a jsem naprosto spokojená. Dokonce na nich drží magnetky, takže si na ně večer můžu dát papír: nezapomeň vynést ráno odpadky. Prostě praktické po všech stránkách.

Blanka F.

Dokonalý výrobek, HT dveře

Musím dveře mockrát pochválit. Dokonalý výrobek a montáž. Myslím si, že není potřeba servisu. Nevyskytl se sebemenší problém. Jsem rád že jsem je od vás zakoupil a nechal namontovat.

Miroslav Melka

Perfektní servis, dveře Magnum

Do rodiny jsme pořídili už dvoje a teď jsme koupili dům, tak na jaře objednáme další. Jsme opravdu moc spokojení, a to nejen s dveřmi a jejich instalací, ale také s perfektním servisem. To se opravdu málokdy vidí.

Lucie F.

Dobrá koupě, dveře Magnum

Dveře Magnum máme cca rok a opravdu super. Co se týče hluku z venku, tak útlum je tak o 70 %. Naproti nám jsou okna, která jsou neustále otevřená. Po namontování dveří máme konečně na chodbě teplo a vítr nám nepodfukuje dveřmi. Takže opravdu dobrá koupě.

Jiří M.

Velká spokojenost, HT dveře

Instalace nových dveří s výměnou starých zárubní a vyzdění nových trvala celkem asi 3 a půl hodiny i s úklidem až do 3. patra. 

Když jsem nové dveře vyzkoušel, bylo to skoro neuvěřitelné - hluk z chodby žádný, těsnění perfektní a hlavně to ovládání dveří. Asi všichni znáte tu situaci, kdy ráno spěcháte do práce, na autobus a potřebujete rychle zavřít dveře a snažíte se jemně zabouchnout a ono prásk a vzbudíte půlku domu, to s těmito dveřmi nehrozí. Zavírání je tiché, k "zabouchnutí" není potřeba zbytečná síla a samotné zamknutí klíčem je velmi pohodlně bez nějakých hlučných cvakání a podobně.

Jiří Kania

Ukázky montáží HT Dveře

Bezpečnostní dveře pro rodinné domy

Dveře instalujeme do rekonstrukcí i novostaveb
Ochrání celou domácnost díky bezpečnostní třídě 3
Rychlé dodání, profesionální instalace a servis
PREMIUM EXT Zlatý dub

Dlouholetá spokojenost, dveře Premium EXT, odstín antracit

Stavím nyní rodinný dům v Bruntále a jsem s HT dveřmi maximálně spokojen. Už mi jich namontovali 5. Určitě to nejsou poslední dveře co od nich budu brát.

Petr Menšík

PREMIUM EXT Zlatý dub,

Profesionální výměna, dveře Premium EXT

Montáž obou dveří proběhla v dohodnutém termínu. Pracovníkům se podařilo odstranit původní dveře a rámy dveří bez poškození venkovních obkladů (kabřinec). Profesionálně bylo provedeno rovněž následné začištění. Dveře fungují několik měsíců naprosto perfektně.

David Urbásek

PREMIUM EXT Mahagon

Především spolehlivost, dveře Premium EXT

S dveřmi jsem spokojený, instalace proběhla v pořádku v domluveném termínu.

Aleš Soukeník

PREMIUM EXT Zlatý dub

Velmi spokojený zákazník, dveře Premium EXT

U firmy HT dveře se sešlo obojí pro mě důležité – vhodný produkt a velmi dobrá cena, mezi nabídkami nejlepší. Komunikace s montážníky byla velmi příjemná, působili zkušeně, vstřícně. Dveře samotné jsou výborný výrobek, bytelné, systém kování a zamykání propracovaný, působí opravdu jako kvalitní zabezpečovací prvek.

Jan Friedman

PREMIUM EXT Mahagon

Dveře Premium EXT

Potřebovali jsme vyměnit vchodové dveře a velmi jsme se takové rekonstrukce obávali. Nakonec jsme si vybrali dveře Premium EXT. Domluva s firmou HT Dveře byla bez problémů, výměna dveří také. Mohu jen doporučit.

Jan Kolář

PREMIUM EXT Mahagon

PREMIUM EXT Zlatý dub

PREMIUM EXT antracit

Rodinný dům na Jihlavsku, dveře Perfect 68

V domluvený den přijeli dva zkušení pracovníci z Brna. Vybourali rám původních dveří, místo něj namontovali nový, osadili dveře, vše začistili, seřídili a odpoledne bylo hotovo. Dveře nám již skoro rok slouží k naší naprosté spokojenosti, neměnili bychom.

Ivan Ošťádal

Chcete si pořídit nejoblíbenější
 bezpečnostní dveře v ČR?