Naše reference

Naše dveře chrání stovky domácností a firem před nezvanými návštěvníky po celé České republice. Tým odborníků HT Dveře má bohaté zkušenosti s montáží bezpečnostních dveří do panelových i cihlových bytů, rodinných domů, škol, firem a dalších komerčních budov. Od doby našeho vzniku jsme realizovali stovky instalací a získali tak celou řadu spokojených zákazníků.

Ukázky referencí HT Dveře – bezpečnostní dveře do bytu

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu instalujeme jak do panelových, tak do cihlových domů. Zkušenosti máme s výměnou starých dveří za nové, stejně jako s instalacemi dveří do novostaveb. Mezi naše zákazníky patří jednotlivé domácnosti i bytová družstva. Na fotografiích si můžete prohlédnout vybrané ukázky ze stovek instalací bezpečnostních dveří, které jsme v bytových domech realizovali.

Výměna dveří Praha Prosek, dveře MAGNUM, odstín antracit

„Velice děkuji za vstřícný přístup a bleskovou výměnu dveří. Objednala jsem je poté, co se do našeho bytu vloupal cizí člověk. Již za tři dny přijeli pracovníci dveře namontovat. Přijeli naprosto přesně v dohodnutém čase a postupovali skutečně profesionálně.“

Gabriela Bílková

Výměna dveří Brno Líšeň, dveře PREMIUM, odstín bílá

Bezpečnostní dveře, které nám zaměstnanci firmy HT Dveře namontovali, jsou moc hezké a fungují bez problémů. S dveřmi jsme moc spokojení. A musím taky pochválit oba pracovníky, byli prostě perfektní!

David Voborský

Jak obstojí bezpečnostní dveře Premium proti zlodějům?

Loni v létě jste nám po vykradení sklepů nainstalovali troje bezpečnostní dveře. Minulý týden se zloději pokusili opět vloupat do sklepů, které už jsou však zabezpečeny vašimi dveřmi. Snažili se dveře vypáčit okolo zámků i pantů a pokusili se narušit oplechování, ovšem bezúspěšně. Dveře se "nedaly".

Radka Vanurová

Ukázky referencí HT Dveře – bezpečnostní dveře pro rodinné domy

Naše dveře chrání také desítky rodinných domů. Zkušenosti s výběrem a instalací dveří do rekonstrukcí a novostaveb.