Bezpečnostní dveře do domů Perfect 68XL

bezpečnostní dveře z venkovní strany

CERTIFIKÁT VÝROBKU

Bezpečnostní třída 3 plné, 2N prosklené
Protihluková izolace 29 dB
Těsnění 2
Tepelná izolace U = 1 - 1,5
Tloušťka křídla 69 mm
Zamykací body 13
Certifikace Ano
plné 37 990 Kč vč. DPH
prosklené 41 990 Kč vč. DPH

Vyplňte nezávaznou poptávku a přibližte nám své požadavky.

Do 3 pracovních dnů vás budeme kontaktovat.

Přejít do konfigurátoru

Cena zahrnuje

 • Plné dveře. Cena obsahuje zaměření do 25 km (pokud je třeba), bezpečnostní dveře a zárubeň, termopráh, kování, 5 klíčů, řádnou certifikaci, demontáž, montáž, likvidaci odpadu.
 • Prosklené dveře. Cena obsahuje zaměření (pokud je třeba), bezpečnostní dveře a zárubeň, termopráh, kování, 5 klíčů, řádnou certifikaci, demontáž, montáž, likvidaci odpadu.
 • cena včetně DPH

Více zde

Cena nezahrnuje dopravu a zednické zapravení. Částka za dopravu se většinou pohybuje mezi 500 až 2000 Kč.

Více zde

Objednávka lze sepsat jak na fyzickou osobu, tak na právnickou.  Více zde

Zloděj se k vám nedostane

Zárubně máte v ceně

Vše namontujeme a uklidíme

Teplo vám neuteče

Dostupné v mnoha odstínech

Skutečná barva dveří se může lišit z důvodu nastavení vašich zobrazovacích zařízení. U dřevodekoru je obvyklý rozptyl odstínů. Pokud si chcete být jistí, že jste si vybrali správnou barvu dveří, doporučujeme navštívit jednu z našich poboček. U zárubní může být dekor situovaný v jiném směru, než na křídle. Všechny odstíny dostupné v šířce 80 a 90 cm.
 
Nemůžete se rozhodnout jakou barvu dveří zvolit? Podívejte se na naše fotky přímo z realizace.

O dveřích Perfect 68XL

Povrch dveří je z pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 0,7 mm, který je pokrytý PVC fólií. Konstrukce je zpevněna nosníkem z lepeného dřeva po obvodu křídla a vnitřek dveří je vyplněný pěnou XPS. Ta má vynikající izolační vlastnosti, velmi dlouhou životnost a je odolná proti vlhkosti. Těsnění v kontaktní ploše po celém obvodu křídla zajišťuje perfektní izolační vlastnosti dveří.

Zárubeň je vyrobena z dřevěného klíženého profilu z jehličnatého dřeva, který je opláštěn ocelovým plechem bez tepelných mostů. Díky tomu nedochází ke ztrátám tepla. Na výběr máte velké množství designů dveří včetně prosklených v různých variantách.

Vzory výplní

U všech našich modelů a barev je jako povrch použitá vysoce kvalitní za horka natavená PVC folie, jejíž povrch je vysoce odolný proti poškození a zároveň se velice lehce udržuje.

Poradna

Nevíte si rady s výběrem správných dveří do domu či bytu? Vybrali jsme nejčastější otázky, které nám pokládáte, a sepsali jsme na ně odpovědi. Dotazy týkající se všeho od montáže až po cenu dveří najdete v naší poradně.

Nejčastější dotazy

PODÍVAT SE DO PORADNY

Doplňky ke dveřím

Bez kování, zárubní i kukátka se dveře neobejdou. S našimi speciálními doplňky ale můžou získat ještě elegantnější vzhled nebo další praktické využití.

Doplňky ke vchodovým dveřím do bytu

Podívat se na doplňky

Komu jsme už dveře vyměnili

 • PREMIUM EXT Zlatý dub

  Stavím nyní rodinný dům v Bruntále a jsem s HT dveřmi maximálně spokojen. Už mi jich namontovali 5. Určitě to nejsou poslední dveře co od nich budu brát.

  Petr Menšík

  Další reference
 • PREMIUM EXT Mahagon

  S dveřmi jsem spokojený, instalace proběhla v pořádku v domluveném termínu.

  Aleš Soukeník

  Další reference
 • PREMIUM EXT Zlatý dub

  U firmy HT dveře se sešlo obojí pro mě důležité – vhodný produkt a velmi dobrá cena, mezi nabídkami nejlepší. Komunikace s montážníky byla velmi příjemná, působili zkušeně, vstřícně. Dveře samotné jsou výborný výrobek, bytelné, systém kování a zamykání propracovaný, působí opravdu jako kvalitní zabezpečovací prvek.

  Jan Friedman

  Další reference
 • PREMIUM EXT Mahagon

  Potřebovali jsme vyměnit vchodové dveře a velmi jsme se takové rekonstrukce obávali. Nakonec jsme si vybrali dveře Premium EXT. Domluva s firmou HT Dveře byla bez problémů, výměna dveří také. Mohu jen doporučit.

  Jan Kolář

  Další reference
 • PREMIUM EXT Zlatý dub,

  Montáž obou dveří proběhla v dohodnutém termínu. Pracovníkům se podařilo odstranit původní dveře a rámy dveří bez poškození venkovních obkladů (kabřinec). Profesionálně bylo provedeno rovněž následné začištění. Dveře fungují několik měsíců naprosto perfektně.

  David Urbásek

  Další reference
 • V domluvený den přijeli dva zkušení pracovníci z Brna. Vybourali rám původních dveří, místo něj namontovali nový, osadili dveře, vše začistili, seřídili a odpoledne bylo hotovo. Dveře nám již skoro rok slouží k naší naprosté spokojenosti, neměnili bychom.

  Ivan Ošťádal

  Další reference

Chcete si pořídit nejoblíbenější
 bezpečnostní dveře v ČR?