16. 2. 2018 | HT dveře

Kde vyrobit nahrádní klíč k bezpečnostním dveřím

Náhradní klíčeZtráta klíče, nový člen rodiny, pronájem. Na důvody výroby náhradních klíčů se neptáme, rozhodně si ale dáváme záležet na vaší bezpečnosti. Vždy ověřujeme majitele bezpečnostních dveří a našeho zákazníka. Kde a jak je možné získat kopii klíčů od vašeho domova?

Když ztratíte klíče

Pokud ztratíte klíče, doporučujeme kompletně vyměnit vložky vašich dveří. Plno neseriózních zámečnictví vám dnes totiž udělá kopii klíče, aniž by po vás chtěli předložit jeho kartu.

Jde to i jinak?

Řešením je unikátní klíč a dveře s vložkou EVVA s patentovaným chráněným profilem, který nelze zkopírovat bez polotovaru. Ke každým dveřím vedeme kartu zákazníka. Pokud potřebujete další klíč, v zámečnictví Gruber na Soudní ulici v Brně vám ho na základě doložení bezpečnostní karty vyrobí. 

Toto zámečnictví je jediným zámečnictvím v ČR, které má licenci pro práci s patentovanými profily vložek EVVA. Tímto opatřením eliminujete možnost, že si klíč někdo zkopíruje bez vašeho vědomí a následně ho použije pro vniknutí do vašeho domova.

Při objednávce dveří si u nás můžete navíc rovnou zvolit počet klíčů, které chcete k novým dveřím mít. V základu od nás máte již 5 kusů klíčů a ne 3, jak je běžné.

<< Zpět na výpis článků