Bezpečnostní dveře do domů Premium EXT

bezpečnostní dveře z venkovní strany

CERTIFIKÁT VÝROBKU

Bezpečnostní třída 3 plné, 2N prosklené
Protihluková izolace 28 dB
Těsnění 2
Tepelná izolace U - 1,5 - 1,7
Tloušťka křídla 56 mm
Zamykací body 13
Certifikace Ano
plné šířky 80 a 90 cm 32 990 Kč vč. DPH
prosklené šířky 90 cm 35 990 Kč vč. DPH

Vyplňte nezávaznou poptávku a přibližte nám své požadavky.

Do 3 pracovních dnů vás budeme kontaktovat.

Přejít do konfigurátoru

Cena zahrnuje

 • Plné dveře: cena obsahuje zaměření do 25 km (pokud je třeba), bezpečnostní dveře a zárubeň, termopráh, kování, 5 klíčů, kukátko Standard, řádnou certifikaci, demontáž, montáž, likvidaci odpadu.
 • Prosklené dveře: cena obsahuje zaměření (pokud je třeba), bezpečnostní dveře a zárubeň, termopráh, kování, 5 klíčů, řádnou certifikaci, demontáž, montáž, likvidaci odpadu.
 • cena včetně DPH

Více zde

Cena nezahrnuje dopravu a zednické zapravení. Částka za dopravu se většinou pohybuje mezi 500 až 2000 Kč.

Více zde

Objednávka lze sepsat jak na fyzickou osobu, tak na právnickou.  Více zde

Zloděj se přes ně nedostane

Zárubně máte v ceně

Vše namontujeme a uklidíme

Maximální zabezpečení

Dostupné v mnoha odstínech

Skutečná barva dveří se může lišit z důvodu nastavení vašich zobrazovacích zařízení. U dřevodekoru je obvyklý rozptyl odstínů. Pozor! U světlého ořechu může být rozptyl větší. Tento dekor má tmavší i světlejší místa, proto jej ovlivňuje jeho okolí, zejména osvětlení. U zárubní může být dekor situovaný v jiném směru, než na křídle. Pokud si chcete být jistí, že jste si vybrali správnou barvu dveří, doporučujeme navštívit jednu z našich poboček. Všechny odstíny dostupné v šířce 80 a 90 cm.
 
Nemůžete se rozhodnout jakou barvu dveří zvolit? Podívejte se na naše fotky přímo z realizace.

O dveřích Premium EXT

Dveře jsou vybaveny dvěma zámky. Jejich povrch tvoří ocelový pozinkovaný plech o tloušťce 0,7 mm, který je pokrytý PVC fólií. Vnitřní konstrukce dveří je vyplněna polystyrenem EPS 70 se skvělými izolačními vlastnostmi.
 
Na výběr máte velké množství designů dveří včetně prosklených v různých variantách. Bezpečnostní dveře nabízíme plné v šířce 80 cm, plné i prosklené pak v šířce 90 cm.

Vzory výplní

U všech našich modelů a barev je jako povrch použitá vysoce kvalitní za horka natavená PVC folie, jejíž povrch je vysoce odolný proti poškození a zároveň se velice lehce udržuje.

Poradna

Nevíte si rady s výběrem správných dveří do domu či bytu? Vybrali jsme nejčastější otázky, které nám pokládáte, a sepsali jsme na ně odpovědi. Dotazy týkající se všeho od montáže až po cenu dveří najdete v naší poradně.

Nejčastější dotazy

PODÍVAT SE DO PORADNY

Doplňky ke dveřím

Bez kování, zárubní i kukátka se dveře neobejdou. S našimi speciálními doplňky ale můžou získat ještě elegantnější vzhled nebo další praktické využití.

Doplňky ke vchodovým dveřím do bytu

Podívat se na doplňky

 

Komu jsme už dveře vyměnili

 • PREMIUM EXT Zlatý dub

  Stavím nyní rodinný dům v Bruntále a jsem s HT dveřmi maximálně spokojen. Už mi jich namontovali 5. Určitě to nejsou poslední dveře co od nich budu brát.

  Petr Menšík

  Další reference
 • PREMIUM EXT Mahagon

  S dveřmi jsem spokojený, instalace proběhla v pořádku v domluveném termínu.

  Aleš Soukeník

  Další reference
 • PREMIUM EXT Zlatý dub

  U firmy HT dveře se sešlo obojí pro mě důležité – vhodný produkt a velmi dobrá cena, mezi nabídkami nejlepší. Komunikace s montážníky byla velmi příjemná, působili zkušeně, vstřícně. Dveře samotné jsou výborný výrobek, bytelné, systém kování a zamykání propracovaný, působí opravdu jako kvalitní zabezpečovací prvek.

  Jan Friedman

  Další reference
 • PREMIUM EXT Mahagon

  Potřebovali jsme vyměnit vchodové dveře a velmi jsme se takové rekonstrukce obávali. Nakonec jsme si vybrali dveře Premium EXT. Domluva s firmou HT Dveře byla bez problémů, výměna dveří také. Mohu jen doporučit.

  Jan Kolář

  Další reference
 • PREMIUM EXT Zlatý dub,

  Montáž obou dveří proběhla v dohodnutém termínu. Pracovníkům se podařilo odstranit původní dveře a rámy dveří bez poškození venkovních obkladů (kabřinec). Profesionálně bylo provedeno rovněž následné začištění. Dveře fungují několik měsíců naprosto perfektně.

  David Urbásek

  Další reference
 • V domluvený den přijeli dva zkušení pracovníci z Brna. Vybourali rám původních dveří, místo něj namontovali nový, osadili dveře, vše začistili, seřídili a odpoledne bylo hotovo. Dveře nám již skoro rok slouží k naší naprosté spokojenosti, neměnili bychom.

  Ivan Ošťádal

  Další reference

Chcete si pořídit nejoblíbenější
 bezpečnostní dveře v ČR?