Pokud chcete navštívit náš brněnský showroom, zavolejte si prosím předem a zamluvte si konkrétní termín. V případě dalších poboček si ověřte dostupnost kontaktováním vámi vybrané prodejny. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

Bezpečnostní dveře do bytu Premium

Bezpečnostní třída 3
Protihluková izolace 28 dB
Těsnění 2
Tloušťka křídla 56 mm
Zamykací body 14
Certifikace Ano
22 990 Kč vč. DPH 15 %

Vyplňte nezávaznou poptávku a přibližte nám své požadavky.

Do 24 h vám zašleme nabídku.

Odeslat nezávaznou poptávku

Cena zahrnuje

 • demontáž, likvidaci starých dveří a zárubně, montáž, betonáž nové zárubně;
 • zednické zapravení, štítky, kování klika/koule, klíče, zárubeň;
 • křídlo, práh, kukátko, řádnou certifikaci, DPH 15%.
 • Cena platná při realizaci v panelovém bytě.

Více zde

Cena nezahrnuje dopravu.

Více zde

Zloděj se k vám nedostane

Zárubně máte v ceně

Otevře je i malé dítě

Ochrání i sklep a kolárnu

Dostupné v mnoha odstínech

Skutečná barva dveří se může lišit z důvodu nastavení vašich zobrazovacích zařízení. U dřevodekoru je obvyklý rozptyl odstínů.
Pokud si chcete být jistí, že jste si vybrali správnou barvu dveří, doporučujeme navštívit jednu z našich poboček.
Barva buk a calvados dostupné pouze v šířce 80 cm. Ostatní odstíny dostupné v šířce 80 a 90 cm.
Venge, buk, calvados je dostupný jen do vyprodání zásob.

Proč zvolit bezpečnostní dveře Premium?

 • Dveře Premium jsou vhodné jak do panelových, tak cihlových bytů.
 • Jsou certifikované pro optimální bezpečnostní třídu 3 dle harmonizované normy PN - EN 1627:2012, vyrobené pouze z kvalitních materiálů a mají elegantní vzhled.
 • Dvojité těsnění zabezpečuje výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti.
 • V ceně je zahrnuta také výměna staré zárubně za novou. Součástí kompletního balíčku je křídlo, zárubeň, práh, veškeré kování, zámkové vložky, horní s vrtulkou, 5 klíčů ke každé, štítky s překrytím proti rozlomení, těsnění, demontáž zárubně, montáž zárubně na rámové hmožděnky, vybetonování zárubně, zednické čištění a likvidace odpadu.
 • Lze na ně získat prodlouženou záruku až na 10 let s bezplatným záručním servisem.
 • Dveře máme ve všech dekorech v šířce 80 cm skladem. Nemusíte na ně tak čekat nesmyslně dlouhou dobu. Veškeré rozměry dveří viz technický list.
 • Instalace dveří včetně výměny zárubně je rychlá a zabere jen několik hodin.
 • Dveře Premium jsou velmi snadné na otevírání, manipulaci i údržbu.

U všech našich modelů a barev je jako povrch použitá vysoce kvalitní za horka natavená PVC folie, jejíž povrch je vysoce odolný proti poškození a zároveň se velice lehce udržuje.

Na tento typ bezpečnostních dveří poskytujeme prodlouženou záruku až 10 let! Více o našem servisu.

Při objednávce dveří Premium po vás navíc nebudeme chtít žádné peníze předem.

Dveře Premium ochrání sklep i kolárnu

 • Dveře Premium mají 14 zamykacích bodů a bezpečnostní třídu 3, skvěle se proto uplatní také jako bezpečnostní dveře do sklepa. Menší protihluková izolace oproti té u dveří Magnum zde není na škodu.
 • Spolehlivě ochrání váš majetek. Předností je ochrana proti vypáčení a snaze mechanicky poškodit dveře. I proto si zákazníci pořizují dveře Premium jako bezpečnostní dveře do kočárkárny.
 • Pro ještě větší bezpečnost obsahují hlavní i horní zámek, což u běžných sklepních dveří v panelových domech nebývá běžné.
 • Tyto vchodové dveře do sklepa i kočárkárny budou investicí, díky níž si ušetříte spoustu starostí s případnými lupiči a náhradou vzniklých škod.

Jak probíhá montáž?

Poradna

Nevíte si rady s výběrem správných dveří do domu či bytu? Vybrali jsme nejčastější otázky, které nám pokládáte, a sepsali jsme na ně odpovědi.
Dotazy týkající se všeho od montáže až po cenu dveří najdete v naší poradně.

Nejčastější dotazy

PODÍVAT SE DO PORADNY

Doplňky, které by se vám mohly hodit

Bez kování, zárubní i kukátka se dveře neobejdou. S našimi speciálními doplňky ale můžou získat ještě elegantnější vzhled nebo další praktické využití.

Podívat se na doplňky

 

Komu jsme už dveře vyměnili

 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  „Bezpečnostní dveře, které nám zaměstnanci firmy HT dveře namontovali, jsou moc hezké a fungují bez problémů. S dveřmi jsme moc spokojení. A musím taky pochválit oba pracovníky, byli prostě perfektní!“

  David Voborský

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  „Velice děkuji za vstřícný přístup a bleskovou výměnu dveří. Objednala jsem je poté, co se do našeho bytu vloupal cizí člověk. Již za tři dny přijeli pracovníci dveře namontovat. Přijeli naprosto přesně v dohodnutém čase a postupovali skutečně profesionálně.“

  Gabriela Bílková

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  Minulý týden jsem si nechala od firmy HT dveře namontovat bezpečnostní dveře a musím této firmě moc poděkovat. Jak za výborné jednání, tak za odvedenou práci. Velká spokojenost. Budu tuto firmu všude chválit a každému ji doporučím. Opravdu skvěle odvedená práce.

  Alena K.

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  Od HT dveře jsme si nechali nainstalovat čtyři bezpečnostní dveře do našeho družstevního domu. Dveřím a pracovníkům se nedá nic vytknout. Pracovali s nasazením, bylo vidět, že věci rozumí, a dobře s námi komunikovali. Je potěšením pracovat s takovými lidmi.

  Marta S., členka představenstva bytového družstva

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  Včera nainstalované, jsme moc spokojeni jak s prací, tak s kvalitou dveří. Chlapi byli slušní, všechno po sobě uklidili. Fakt pecka!

  Lucie N.

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  Dveře Magnum mám 2 roky a jsem opravdu šťastná. Mám hned klidnější spaní. Montáž proběhla bez problému, chlapi byli opravdu šikovní. Za pár hodin bylo hotovo i se zárubněmi.

  Lena

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  Dveře mám už více než rok a jsem velice spokojená. Skvělá komunikace s pobočkou pro Ústecký kraj. Po ztrátě klíčů přijeli v co nejbližším možném termínu a zámek vyměnili. Zase můžu klidně spát. Děkuji moc.

  Jana F.

  Další reference
 • Musím dveře mockrát pochválit. Dokonalý výrobek a montáž. Myslím si, že není potřeba servisu. Nevyskytl se sebemenší problém. Jsem rád že jsem je od vás zakoupil a nechal namontovat.

  Miroslav Melka

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  Dveře mám v paneláku již přes 4 roky a jsem spokojená. Za jiné bych neměnila. Hlavně je to jedna z nejlepších firem, co jsem kdy poznala. Pracovníci jsou taky super. Doporučuji všem.

  Ivka P.

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  Máme dveře Premium a jsem naprosto spokojená. Dokonce na nich drží magnetky, takže si na ně večer můžu dát papír: nezapomeň vynést ráno odpadky. Prostě praktické po všech stránkách.

  Blanka F.

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  Na společnost jsem narazil díky videu na YouTube. Jsou moc šikovní. Vycukli staré dveře, vsadili nové a ještě vše zapravili. V dnešní době zázrak.

  Aleš B.

  Další reference
 • Soutěžíme o poukaz 10 tisíc korun na nové dveře!

  Loni v létě jste nám po vykradení sklepů nainstalovali troje bezpečnostní dveře. Minulý týden se zloději pokusili opět vloupat do sklepů, které už jsou však zabezpečeny vašimi dveřmi. Snažili se dveře vypáčit okolo zámků i pantů a pokusili se narušit oplechování, ovšem bezúspěšně. Dveře se "nedaly".

  Radka Vanurová

  Další reference

Chcete si pořídit nejoblíbenější
 bezpečnostní dveře v ČR?