HT dveře. A máte klid.

Domov by měl být především místem klidu a odpočinku. Naše bezpečnostní dveře pomohly vytvořit oázu klidu už ve více než 25 tisících domácnostech.

S čím vám pomůžeme?

S HT dveřmi už se zlodějů ani hluku z chodby nemusíte bát.

Bezpečnostní dveře pro život v tichu a bezpečí

Odradí zloděje

Řetězy ani petlice nepotřebujete. Bezpečnostní dveře Magnum mají 15 zamykacích bodů a bezpečnostní třídu 3. Pokud zloděje neodradí jen svým vzhledem, nedají jim šanci při manuálním pokusu o násilné vniknutí do bytu.

Tlumí hluk

Na hluk z chodby zapomeňte. Už žádné bouchání výtahových dveří nebo hádka sousedů odehrávající se právě za vašimi dveřmi. Zákazníci s pejsky si také pochvalují, že jsou díky zvukové izolaci jejich mazlíčci mnohem klidnější.

Vypadají skvěle

Obložení koženkou? Ne, děkujeme. Bezpečnostní dveře můžou vypadat krásně, a přitom si zachovat všechny důležité vlastnosti. Svým pěkným designem budou pasovat do všech bytových domů, vybírat můžete z mnoha barev.

Proč jsou naše bezpečnostní dveře nejprodávanější v České republice?

Namontujeme za 7 hodin

Staré dveře odvezeme

Snadno je zamkne i dítě

Realizujeme bez zálohy

Zastoupení po celé ČR

Potřebujete poradit s výběrem bezpečnostních dveří?

Stáhněte si náš e-book, který vám s rozhodnutím pomůže.

Jak probíhá výměna dveří?

Reportáž z výměny dveří od Svépomocí.cz (16:03 min)

Komu jsme už dveře vyměnili

 • Výměna dveří Brno Líšeň, dveře PREMIUM, odstín bílá

  „Bezpečnostní dveře, které nám zaměstnanci firmy HT dveře namontovali, jsou moc hezké a fungují bez problémů. S dveřmi jsme moc spokojení. A musím taky pochválit oba pracovníky, byli prostě perfektní!“

  David Voborský

  Další reference
 • „Velice děkuji za vstřícný přístup a bleskovou výměnu dveří. Objednala jsem je poté, co se do našeho bytu vloupal cizí člověk. Již za tři dny přijeli pracovníci dveře namontovat. Přijeli naprosto přesně v dohodnutém čase a postupovali skutečně profesionálně.“

  Gabriela Bílková

  Další reference
 • Minulý týden jsem si nechala od firmy HT dveře namontovat bezpečnostní dveře a musím této firmě moc poděkovat. Jak za výborné jednání, tak za odvedenou práci. Velká spokojenost. Budu tuto firmu všude chválit a každému ji doporučím. Opravdu skvěle odvedená práce.

  Alena K.

  Další reference
 • Od HT dveře jsme si nechali nainstalovat čtyři bezpečnostní dveře do našeho družstevního domu. Dveřím a pracovníkům se nedá nic vytknout. Pracovali s nasazením, bylo vidět, že věci rozumí, a dobře s námi komunikovali. Je potěšením pracovat s takovými lidmi.

  Marta S., členka představenstva bytového družstva

  Další reference

Chci mít klid

Potřebujete nové bezpečnostní dveře do bytu? Zajistíme vám kompletní dodávku a montáž bezpečnostních bytových dveří včetně doplňkových služeb. Pracujeme rychle a vše po sobě uklízíme.

Vybrat dveře

Sháníte opravdu bezpečné dveře do domu? Bezpečnostní dveře do rodinných domů vám kompletně dodáme a namontujeme. Zajistíme také všechny doplňkové služby včetně úklidu po montáži.

Vybrat dveře
vstupní bezpečnostní dveře do bytu v dekoru tmavý ořech

Chcete spolehlivé bezpečnostní dveře do sklepa? Dodáme a namontujeme vám dveře vhodné nejen do sklepa, ale také do kolárny, kočárkárny a dalších společných prostor. Rychle a bez starostí.

Vybrat dveře