Bílé vchodové dveře - jak je kombinovat v interiéru?

8. 2. 2024

Jsou ještě bílé dveře in, nebo je to spíš relikvie, která patří do minulosti? Ano, v dnešní době seženete velkou spoustu dekorů i barev, takže nemusíte automaticky sahat po klasických bílých dveřích do bytu. Ale nebojte. Klidně můžete. Bílé vchodové dveře jsou stále v módě a pokud je zvolíte do barevně sjednoceného interiéru, dokáží krásně vyniknout.

Proč si vybrat vchodové dveře bílé?

Zatímco trendy dveří se mění a spousta lidí spíše sáhne po současných barevných variantách nebo dřevěných površích, obliba čistých, moderních bílých dveří je stále vidět v mnoha domácnostech. Nic nenahradí jednoduchost kvalitních stylových bílých dveří. Proč si tedy vybrat bílé vchodové dveře do domu nebo bílé vchodové dveře do bytu?

Jsou vždy stylové

Všichni máme rádi neustále se měnící trendy interiérového designu, ale bílé dveře nikdy nevyjdou z módy. Bytové dveře bílé také skvěle sladíte s každým prvkem vaší domácnosti, bez ohledu na váš styl.

Přinesou vám trochu světla do chodby

Pokud máte omezený prostor nebo váš domov nemá mnoho přirozeného zdroje světla, bílá je dobrá volba, která vám pomůže udržet iluzi většího a světlejšího prostoru. Když se podíváte na možnosti zasklení a pořídíte si prosklené vchodové dveře do domu bílé, pomůže vám to vytvořit v menších místnostech ještě prostornější pocit.

Nadčasové dveře? Do bytu bílé

Vchodové dveře do bytu, bílé samozřejmě, mohou pomoci vašemu domovu působit moderněji. Jak jsme již zmínili výše, bílá doplňuje jakýkoliv styl a kromě toho jsou neutrální barvy často ideální volbou při pronájmech nebo modernizacích.

Držet se neutrálních barev v designu vašeho domova nemusí být nudné a vchodové dveře mohou výrazně změnit vzhled a dojem z vašeho domova. Bílé dveře mohou být hladké a jednoduché, nebo můžete sáhnout třeba po dekoraci v podobě nerezových pásků na dveře INOX.

Klasika: vchodové dveře do bytu bílé

S bílou barvou opravdu neuděláte chybu, ať už si pořídíte dveře bílé 80 cm do bytu, nebo 90 cm do domu. A pokud si pořídíte opravdu kvalitní, ideálně bezpečnostní dveře s PVC folií, nebude vás ani trápit jejich čištění. Přece jen to může vypadat, že bílé dveře budou složitější na údržbu. Díky speciální folii vám k tomu ale budou stačit jen běžné čisticí prostředky, které máte doma.

Nejste si jistí? Nechte si poradit

Pokud jste se stále nerozhodli, které dveře a v jakém dekoru, jsou pro vás ty pravé, ozvěte se nám nebo se přijďte poradit na jednu z poboček HT dveří. Na našem showroomu si bílé vchodové dveře můžete rovnou prohlédnout.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků