Co zahrnuje cena u dveří do rodinných domů?

16. 2. 2018

Cena dveří do rodinných domů obsahuje demontáž stávajících dveří a montáž nových zárubní na ocelové kotvy včetně vypěnění, likvidaci. 

Finální zednické zapravení, začištění a úprava otvoru na potřebný rozměr se stanovuje zvlášť s ohledem na různé tloušťky zdiva a to i s ohledem na nutnost v některých případech zapravit nejen interiérovou, ale i venkovní stranu, kde jsou mnohdy použity různé materiály, jako je zateplovací izolant, brizolit, jiná omítková směs, barevná struktura.

Při realizaci dveří do rodinných domů je vždy započítáván příplatek od 2 000 Kč. Výše příplatku se odvíjí od stavu zdiva a podlahy a šíře špalety. Výjimečně se cena za vícepráce může navýšit na místě, po domluvě mezi zákazníkem a montérem. Samozřejmostí jsou i vícepráce za zazdívání nadsvětlíků, bočních světlíků, nebo osazování zárubní do širších druhů zdiva, tato cena se stanovuje zvlášť a je předem známa a odsouhlasena. Nacenění se vyčíslí podle zaslaných fotek nebo dle zaměření technikem přímo na místě. Montéři nemají povinnost mít všechny druhy materiálů a směsí.

 

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků