Fakturace a platba

6. 2. 2024

Fakturace a platba tzv. na fyzickou osobu:

Pokud bude fakturace a platba na fyzickou osobu, do objednávky potřebujeme uvést datum narození. Tyto údaje podléhají GDPR, dále s nimi neoperujeme a slouží pouze jako pojistka. Platba probíhá po montáži. Na email obdržíte fakturu, na kterou máte splatnost 14 dnů od data montáže. V tomto případě má většina našich poboček možnost rozdělit platbu i do splátek bez navýšení po schválení s centrální pobočkou. 

Fakturace a platba právnickou osobu, tzv. na IČO

Jestliže bude fakturace a platba na tzv. IČO, objednávku je potřeba potvrdit razítkem a podpisem zástupce firmy. Platba probíhá 100 % předem a to na zálohovou fakturu. Pokud máte i DIČ je zde přenesená daňová povinnost a ceny jsou uvedeny bez DPH. Po montáži na email obdržíte konečnou fakturu, která slouží i jako daňový doklad. 

Změny ve fakturačních údajích:

Veškeré změny je možné provést alespoň 10 pracovních dnů před montáží. Po montáži již není možné zasahovat ani do objednávky, ani do faktury, tedy není možné provést dodatečnou změnu a to ani z jedné fyzické osoby na druhou, ani na tzv. IČO a naopak. Na základě objednávky jsou vystaveny další dokumenty jako např. certifikace, předávací protokol a další. 

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků