HT dveře zachránily sousedské vztahy. Jak?

26. 7. 2023

Všichni se asi shodneme, že psi jsou fajn. Jakmile ale žijete v panelovém domě se sousedem, který pejska nechává celý den samotného, můžete změnit názor. To se stalo i Lukášovi, který pracuje z domu a každý den musel poslouchat kňučení a hlasité štěkání sousedova psa. Celá situace se vyostřila poté, co Lukáš souseda upozornil, že jeho pes zřejmě trpí a bylo by dobré s tím něco udělat. Jak to celé dopadlo?

Po dvou měsících hádek už se schylovalo k roztržce, když Lukášovi kamarád poradil, aby si pořídil nové protihlukové dveře. Do 14 dní od objednávky byly dveře namontovány a Lukáš si mohl konečně oddychnout. Štěkot už v bytě nebyl slyšet a dveře tak pomohly předejít zničení sousedských vztahů.

Protihlukové dveře do bytu

Ruší vás také štěkot sousedovic psa? Nebo snad otravné bouchání dveří od výtahu? Nekazte si náladu a dopřejte si taky potřebný klid. Protihlukové vchodové dveře Magnum, které jsou vhodné pro byty v panelákových i cihlových domech, dokáží utlumit nepříjemný hluk z chodby až o 44 dB.
 
Kvalitní protihlukové dveře totiž mají dvojité těsnění a patentované materiálové a technologické složení dveřního křídla. Díky tomu ztlumí všechny zvuky z chodby a ty s nižší hlasitostí (pod 40 dB) k vám nepustí vůbec.

Klid už za 14 dní

Společnost HT dveře se specializuje na dodávku a správnou montáž protihlukových dveří s bezpečnostní i protipožární funkcí. Oblíbené protihlukové dveře Magnum vám namontujeme už do 14 dnů, a to ve všech regionech ČR.

Podívejte se, jak snížení hlasitosti může vypadat

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků