Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do odvolání koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

HT dveře zachránily sousedské vztahy. Jak?

26. 7. 2023

Všichni se asi shodneme, že psi jsou fajn. Jakmile ale žijete v panelovém domě se sousedem, který pejska nechává celý den samotného, můžete změnit názor. To se stalo i Lukášovi, který pracuje z domu a každý den musel poslouchat kňučení a hlasité štěkání sousedova psa. Celá situace se vyostřila poté, co Lukáš souseda upozornil, že jeho pes zřejmě trpí a bylo by dobré s tím něco udělat. Jak to celé dopadlo?

Po dvou měsících hádek už se schylovalo k roztržce, když Lukášovi kamarád poradil, aby si pořídil nové protihlukové dveře. Do 14 dní od objednávky byly dveře namontovány a Lukáš si mohl konečně oddychnout. Štěkot už v bytě nebyl slyšet a dveře tak pomohly předejít zničení sousedských vztahů.

Protihlukové dveře do bytu

Ruší vás také štěkot sousedovic psa? Nebo snad otravné bouchání dveří od výtahu? Nekazte si náladu a dopřejte si taky potřebný klid. Protihlukové vchodové dveře Magnum, které jsou vhodné pro byty v panelákových i cihlových domech, dokáží utlumit nepříjemný hluk z chodby až o 44 dB.
 
Kvalitní protihlukové dveře totiž mají dvojité těsnění a patentované materiálové a technologické složení dveřního křídla. Díky tomu ztlumí všechny zvuky z chodby a ty s nižší hlasitostí (pod 40 dB) k vám nepustí vůbec.

Klid už za 14 dní

Společnost HT dveře se specializuje na dodávku a správnou montáž protihlukových dveří s bezpečnostní i protipožární funkcí. Oblíbené protihlukové dveře Magnum vám namontujeme už do 14 dnů, a to ve všech regionech ČR.

Podívejte se, jak snížení hlasitosti může vypadat

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků