Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Jak otevřít zabouchnuté bezpečnostní dveře

3. 8. 2023

Občas se stane, že si nešťastnou náhodou zabouchnete klíče v domě. Pak nám často voláte s otázkou, jak otevřít zabouchnuté dveře s klíčem v zámku. Základem je nepanikařit a svěřit svůj návrat domů do rukou odborníků. Jen tak zamezíte zbytečnému poškození vašich bezpečnostních dveří. Zabouchlé dveře se totiž dají snadno vyřešit.

Jak otevřít zabouchlé dveře?

V první řadě si dejte pozor na poškození vašich dveří. Pokud máte zabouchnuté dveře s klíčem nebo jste klíče ztratili, je potřeba otevření bezpečnostních dveří svěřit námi proškoleným odborníkům. Jen tak vám můžeme zaručit prevenci velkých poškození a následnou výměnu drahých bezpečnostních komponentů za nové. Kolik vás bude otevření bezpečnostních dveří stát?

Je dobré si také uvědomit, že pokud se snažíte otevřít zámek bez vhodných nástrojů a odborných znalostí, může to vést k poškození nebo dokonce zničení zámku dveří, což může vyústit v potřebu výměny celého zámku.

Jak otevřít dveře bez kliky?

Otevření dveří bez kliky je oříšek, na kterém byste si mohli pořádně vylámat zuby. Samozřejmě můžete zkusit klasickou variantu s otevřením dveří kreditní kartou, ale pravděpodobně to nebude fungovat. I v tomto případě je dobré kontaktovat odborníky, kteří rychle přijedou a situaci vyřeší tak, aniž by došlo k újmě vás i vašich dveří.

Nechte to na odbornících

Všem už se to někdy stalo. Zabouchnuté dveře, klíč zevnitř a vy venku. V tomto případě či při jakémkoli jiném problému doporučujeme rovnou navštívit sekci SOS zámečníci na webu, kde jsou uvedeny kontakty nonstop služby otevírání bytů v celé ČR. Tito autorizovaní zámečníci disponuji veškerými komponenty našich bezpečnostních dveří pro zajištění plné funkčnosti.

Tato služba je poskytována NONSTOP a v případě nezaviněné poruchy dveří je plně hrazena firmou HT dveře.

Jak otevřít dveře v případě naléhavé situace?

Pokud se bude jednat o situaci, která může ohrozit majetek nebo zdraví člověka, nečekejte na zámečníky a ani neztrácejte čas otevíráním zabouchnutých dveří svépomocí. Zavolejte si na pomoc policii nebo hasiče, kteří Vám s otevřením pomohou.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků