Jak otevřít zabouchnuté bezpečnostní dveře

3. 8. 2023

Občas se stane, že si nešťastnou náhodou zabouchnete klíče v domě. Pak nám často voláte s otázkou, jak otevřít zabouchnuté dveře s klíčem v zámku. Základem je nepanikařit a svěřit svůj návrat domů do rukou odborníků. Jen tak zamezíte zbytečnému poškození vašich bezpečnostních dveří. Zabouchlé dveře se totiž dají snadno vyřešit.

Jak otevřít zabouchlé dveře?

V první řadě si dejte pozor na poškození vašich dveří. Pokud máte zabouchnuté dveře s klíčem nebo jste klíče ztratili, je potřeba otevření bezpečnostních dveří svěřit námi proškoleným odborníkům. Jen tak vám můžeme zaručit prevenci velkých poškození a následnou výměnu drahých bezpečnostních komponentů za nové. Kolik vás bude otevření bezpečnostních dveří stát?

Je dobré si také uvědomit, že pokud se snažíte otevřít zámek bez vhodných nástrojů a odborných znalostí, může to vést k poškození nebo dokonce zničení zámku dveří, což může vyústit v potřebu výměny celého zámku.

Jak otevřít dveře bez kliky?

Otevření dveří bez kliky je oříšek, na kterém byste si mohli pořádně vylámat zuby. Samozřejmě můžete zkusit klasickou variantu s otevřením dveří kreditní kartou, ale pravděpodobně to nebude fungovat. I v tomto případě je dobré kontaktovat odborníky, kteří rychle přijedou a situaci vyřeší tak, aniž by došlo k újmě vás i vašich dveří.

Nechte to na odbornících

Všem už se to někdy stalo. Zabouchnuté dveře, klíč zevnitř a vy venku. V tomto případě či při jakémkoli jiném problému doporučujeme rovnou navštívit sekci SOS zámečníci na webu, kde jsou uvedeny kontakty nonstop služby otevírání bytů v celé ČR. Tito autorizovaní zámečníci disponuji veškerými komponenty našich bezpečnostních dveří pro zajištění plné funkčnosti.

Tato služba je poskytována NONSTOP a v případě nezaviněné poruchy dveří je plně hrazena firmou HT dveře.

Jak otevřít dveře v případě naléhavé situace?

Pokud se bude jednat o situaci, která může ohrozit majetek nebo zdraví člověka, nečekejte na zámečníky a ani neztrácejte čas otevíráním zabouchnutých dveří svépomocí. Zavolejte si na pomoc policii nebo hasiče, kteří Vám s otevřením pomohou.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků