Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do odvolání koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Jana zabránila lupičům ve vloupání. Jak to dokázala?

26. 7. 2023

Ne všichni mají to štěstí, že se jim lupiči vyhnou. Paní Jana ale měla to štěstí v neštěstí, že se obětí lupičů stal byt jejího bratra. Po nepříjemné zkušenosti se rozhodla jednat a její kroky se jí o rok později vyplatily. Co udělala?

Vyměnila staré vchodové dveře za nové bezpečnostní dveře, které se jí brzy odvděčily. O měsíc později jí totiž do práce volala sousedka, že ji vykradli a pokoušeli se dostat i k Janě – neúspěšně. Dveře Magnum bez problému odolaly pokusu o vypáčení i vysazení z pantů. A tak sousedku zajímalo, jaké dveře si Jana pořídila.

Jaké bezpečnostní dveře vybrat do bytového domu?

Vzhledem k tomu, že v bytovém domě se k vám lupiči můžou dostat jen přes vchodové dveře do bytu, není dobré podceňovat jejich odolnost. S klasickými dveřmi si zloději snadno poradí, naopak vchodové dveře do bytu s bezpečnostní třídou 3 s běžnými nástroji, které používají, nepřekonají.

Navíc vám kromě bezpečnosti přinesou také skvělou tepelnou izolaci a snížení hluku, který do bytu přichází z chodby. Tyto vlastnosti ale budou fungovat na 100 % jen v případě, že spolu s dveřmi vyměníte také starou zárubeň za novou, která bude odpovídat tloušťce panelu.

Kvalitní dveře pak musí mít dvě těsnění na samotném dveřním křídle a jedno až dvě těsnění také v prahu. S tím souvisí i protipožární vlastnosti, které jsou ve většině bytových domů již vyžadovány zákonem.

Poraďte se s profesionály

Společnost HT dveře má dlouholeté zkušenosti s dodávkami a montáží kvalitních bezpečnostních dveří do bytových domů, a to ve všech regionech ČR.

Chcete ušetřit? Domluvte se se sousedy a objednejte si hromadnou výměnu vchodových dveří do bytových domů. U nás máte jistotu rychlého dodání, záručního i pozáručního servisu a samozřejmě úklidu po montáži.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků