Jana zabránila lupičům ve vloupání. Jak to dokázala?

26. 7. 2023

Ne všichni mají to štěstí, že se jim lupiči vyhnou. Paní Jana ale měla to štěstí v neštěstí, že se obětí lupičů stal byt jejího bratra. Po nepříjemné zkušenosti se rozhodla jednat a její kroky se jí o rok později vyplatily. Co udělala?

Vyměnila domovní vchodové dveře za nové bezpečnostní dveře, které se jí brzy odvděčily. O měsíc později jí totiž do práce volala sousedka, že ji vykradli a pokoušeli se dostat i k Janě – neúspěšně. Dveře Magnum bez problému odolaly pokusu o vypáčení i vysazení z pantů. A tak sousedku zajímalo, jaké dveře si Jana pořídila.

Jaké bezpečnostní dveře vybrat do bytového domu?

Vzhledem k tomu, že v bytovém domě se k vám lupiči můžou dostat jen přes vchodové dveře do bytu, není dobré podceňovat jejich odolnost. S klasickými dveřmi si zloději snadno poradí, naopak vchodové dveře do bytu s bezpečnostní třídou 3 s běžnými nástroji, které používají, nepřekonají.

Navíc vám kromě bezpečnosti přinesou také skvělou tepelnou izolaci a snížení hluku, který do bytu přichází z chodby. Tyto vlastnosti ale budou fungovat na 100 % jen v případě, že spolu s dveřmi vyměníte také starou zárubeň za novou, která bude odpovídat tloušťce panelu.

Kvalitní dveře pak musí mít dvě těsnění na samotném dveřním křídle a jedno až dvě těsnění také v prahu. S tím souvisí i protipožární vlastnosti, které jsou ve většině bytových domů již vyžadovány zákonem.

Poraďte se s profesionály

Společnost HT dveře má dlouholeté zkušenosti s dodávkami a montáží kvalitních bezpečnostních dveří do bytových domů, a to ve všech regionech ČR.

Chcete ušetřit? Domluvte se se sousedy a objednejte si hromadnou výměnu vchodových dveří do bytových domů. U nás máte jistotu rychlého dodání, záručního i pozáručního servisu a samozřejmě úklidu po montáži.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků