Zjistěte všechny výhody bezpečnostní třídy 3

16. 2. 2018

Bezpečnostní třída 3 je nejčastěji využívanou pro zajištění objektů u nás i v zahraničí. Opravdu zabrání i zkušenému zloději v průniku do vašeho domu či bytu?

Co jsou to bezpečnostní třídy?

Vchodové dveře do domu i vchodové dveře do bytu jsou společně s dalšími mechanickými zábranami hodnoceny podle norem do jednotlivých bezpečnostních tříd. Celkem je jich šest a podrobnější informace se o nich můžete dočíst v našem článku.

Výhody dveří bezpečnostní třídy 3

  • Nejdou otevřít použitím hrubé síly ani nástrojů, které se běžně k vloupání používají.
  • Získáte levnější pojistku na vybavení bytu.
  • Obsahuje 15 zamykacích bodů odolných proti vysazení.

Výběrem bezpečnostní třídy 3 neuděláte chybu. S nižší si zloději dokáží poradit. Naopak vyšší bezpečnostní třídy se vám vyplatí pouze v případě, že doma uchováváte cenné umění nebo zbraně.

Chcete pro svůj domov to nejlepší?

Na výrobu a montáž vstupních dveří s bezpečnostní třídou 3 se specializujeme od roku 1993. Maximální zabezpečení vašeho bytu přinesou dveře Magnum, které vedle přísných bezpečnostních podmínek splňují také protipožární stanovy. Společně s tepelně-izolačními vlastnostmi získáte ochranu před zloději, ohněm i nepříjemným hlukem z okolí.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků