Moderní vchodové dveře. Jak vypadají ty od HT dveří?

8. 2. 2024

Bezpečnostní dveře už dnes nejsou jen o ochranné funkci, ale jak to tak bývá s každým vybavením domácnosti, musí i ony odpovídat přísným představám o líbivém designu. Bezpečnost už je samozřejmostí, a tak jsou moderní vchodové dveře spíše estetickým doplňkem bytu či domu. Proto jsou i naše HT dveře designovými kousky, které se neztratí v žádném interiéru.

Dekory, které sladíte s čímkoli

Při výběru moderních vchodových dveří byste se měli zaměřit na jejich barvu a povrchovou úpravu. Cílem ale není přizpůsobit se každému detailu ve vaší domácnosti. Stačí se zaměřit na podlahu, barvu stěn a nábytku v těsném okolí nových dveří.

Víme, že na vzhledu dveří záleží, a proto u nás najdete hned 9 dekorů, například vchodové dveře antracit, vchodové dveře zlatý dub, vchodové dveře bílé, vchodové dveře ořech (světlý a tmavý), dubové vchodové dveře (dub sonoma), vchodové dveře buk, vchodové dveře calvados (doprodej) a luxusní vchodové dveře venge.

Praktický i elegantní vzhled díky PVC fólii

Vybrali jste si krásné moderní dveře, sladili s nábytkem, ale po několika čištěních nebo měsících na slunci se jejich povrch začal loupat, případně měnit odstín? I takové jsou zkušenosti zákazníků, kteří k nám chodí pro nové designové dveře.

U nás ale máte jistotu, že se vám nic takového nestane. HT dveře jsou totiž potaženy kvalitní PVC fólií, která zajišťuje stálost barvy. Zároveň hravě odolá vlivům světla i počasí. Pro to, abyste pořádně vyčistili naše dveře, navíc nepotřebujete žádné speciální čisticí prostředky. Stačí vám ty běžné. Takže pokud chcete luxusní dveře, které s vámi zůstanou spoustu let, jsou ty od nás správnou volbou.

Staré vchodové dveře do bytu vyměněné za nové, moderní bezpečnostní dveře.

Jedinečný vzhled díky dekorativním páskům INOX

Hledáte pro své moderní dveře něco originálního? Pak právě pro vás máme v nabídce designové pásky na dveře INOX, které se hodí jak na dveře do domu, tak na ty do bytu. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, díky čemuž jsou velmi odolné a svůj vzhled si zachovají po dlouhé desítky let. Vypadají luxusně a můžete si jimi nechat ozdobit jednu nebo rovnou obě strany vašich moderních vchodových dveří.

Jsou vhodné pro jakýkoliv model našich bezpečnostních dveří, s výjimkou dveří s prolisem.

Dokonalé dveře? Přidejte nerezovou jmenovku

Samozřejmě chápeme, že ne každý chce mít na dveřích uvedeno své příjmení. Pokud si ale na označení dveří potrpíte, máme pro vás krásnou nerezovou jmenovku, která vydrží dlouhé roky. Jsou odolné a díky tomu, že nápis vypaluje přesný a ostrý laser, také velmi elegantní.

Na dveře si ji díky praktické samolepicí pásce snadno připevníte sami.

Praktické řešení pro moderní vstupní dveře? Držák na věnec

Izolepa na dveřích? Tak takhle si moderní vchodové dveře nepředstavujeme. Pokud s námi souhlasíte, určitě oceníte lepší řešení, které představují magnetické držáčky věnců na dveře. Pokud mají vaše dveře kovové jádro, snadno je na křídlo jen přiložíte a máte vyhráno.

Držáčky oceníte nejen ve vánočním čase, ale také pokud rádi zdobíte a díky novému doplňku budete moct zkrášlit své dveře celoročně. Fantazii se meze nekladou, výzdobu můžete klidně měnit co týden.

A tím praktičnost držáčků nekončí. Klidně je využijete i z vnitřní strany vašich moderních vchodových dveří. Můžete na ně odložit lehký kabát, klíče nebo třeba pláštěnku.

Designové kování a kliky

Často si u moderních vchodových dveří do domu či bytu všimnete neobyčejného kování nebo zajímavých designových klik na dveře. Bezpečnostní kování sice bývá standardně spíše vzhledově neutrální, ale spolu s hladkou designovou klikou, v matné nebo lesklé úpravě, působí jako promyšlený designový prvek.

A pak už jen záleží na vás, zda budete chtít typ klika-koule, nebo klika-klika z obou stran dveří.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků