Přídavný bezpečnostní zámek na dveřích

16. 2. 2018

Váháte, jestli si vybrat levnější variantu s jedním zámkem nebo zvolit lepší zabezpečení za vyšší cenu? Zjistěte si nejprve všechny výhody a nevýhody. Máme pro vás krátké shrnutí.

Jediný dveřní zámek

Pokud jsou vaše dveře vybaveny jen jedním zámkem, je to sice levnější varianta, ale nespočet zamykacích bodů je v tomto případě ovládán pouze jedním klíčem a centrální zámek je tak velmi zatěžován.

Přídavný zámek

Pro chvíle, kdy jste právě doma (a kdy je podle statistik vloupání zamykat nutností), je vhodný přídavný horní zámek, vybavený tzv. vrtulkou, umožňující zamknutí z interiérové strany bez použití klíče. Přičemž váš spolubydlící, vracející se domů později, může zámek klíčem zvenku bez problémů odemknout. Zároveň je přídavný zámek vhodný pokud máte malé děti, které na horní zámek nedosáhnou a díky tomu nedojde k odemčení dveří bez Vašeho vědomí.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků