Ušetřete energie s novými dveřmi díky kvalitnímu těsnění vchodových dveří

27. 10. 2023

Bojujete s únikem tepla z domácnosti? Ať už řešíte únik tepla z domu, nebo z bytu, existuje jen jedno řešení, které se vám dlouhodobě vyplatí. A neobsahuje ani těsnící lištu pod dveře s kartáčem, ani deku přilepenou na dveře.
Vchodové dveře do bytu s kvalitním těsněním

Jak na správné těsnění vchodových dveří

Přídavné silikonové těsnění k již existujícímu gumovému těsnění dveří? Nebo snad samolepicí těsnění dveří? Únik tepla se dá řešit i jinak a mnohem efektivněji. Řešení izolace dveří po vlastní ose se totiž může prvních pár měsíců zdát jako výhra. Po čase se ale může odlepit, přestat přiléhat nebo smrsknout. A pak byste celý proces museli zase opakovat.

Pořiďte si dveře s kvalitním těsněním

Jediným vhodným dlouhodobým řešením je koupě nových vchodových dveří do bytu nebo vchodových dveří do domu. Kvalitní tepelná izolace dveří, kterou mají už z výroby, totiž vydrží mnohem déle, než jakákoliv přidaná varianta. Zajistí vám proto jak úsporu za energie, tak klid. Dobré těsnění se totiž postará i o snížený průchod zvuku, což se hodí například v bytových domech. Bezpečnostní dveře od HT dveří zajistí oboje.
Přejít na konfigurátor

Zajistěte profesionální instalaci

Aby těsnění fungovalo efektivně, je velmi důležité, aby byly dveře správně nainstalovány. Profesionální montáž bezpečnostních dveří s kvalitní izolací zajišťuje správné vyrovnání a těsné uzavření dveří, minimalizuje potenciální mezery a zvyšuje celkovou účinnost izolace.

Myslete ekonomicky a vyberte si nové dveře s těsněním.

Objednejte dveře Magnum v akci

Bezpečnostní a protipožární dveře Magnum do 20. 12. pořídíte za skvělých 31 990 Kč a ušetříte tak 2 000 Kč oproti běžné ceně.

Dveře Magnum jsou certifikované dle platné normy, zajišťují protihlukovou izolaci 44 dB a splňují nejpřísnější protipožární požadavky třídy El 30.

Bezpečnostní třída 3
Protihluková izolace 44dB
Těsnění 2x
Tloušťka křídla 56 mm
Zamykací body 14
Protipožární ochrana El 30
Certifikace Ano

Nové dveře již za 14 dní

Společnost HT dveře se specializuje na dodávku a správnou montáž protihlukových dveří s bezpečnostní i protipožární funkcí. Oblíbené dveře Magnum vám namontujeme už do 14 dnů, a to ve všech regionech ČR.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků