Zámkové vložky dveří

2. 12. 2018 | HT dveře

Naše bezpečnostní dveře jsou již od výroby vybaveny kvalitními originálními vložkami DELTA GB5 v bezpečnostní třídě 5. Díky tomu poskytují velmi vysokou ochranu proti napadení, včetně bumpingu, a jsou dodávány s 5 klíči. Velkou výhodou je oboustranný profil klíče.

Při objednávce dveří doporučujeme přikoupit 2 ks klíčů navíc za zvýhodněnou cenu. Tyto klíče vyrábíme z originálních polotovarů a testujeme je přímo ve vložce. Tím je zaručena jejich 100% kompatibilita s vložkou.

V České republice je jen velmi málo zámečnictví, které tyto originální polotovary klíčů nabízejí. Ušetřete si starosti a objednejte si je na centrále firmy HT dveře.

Pro kopírování klíčů doporučujeme využít služeb jednoho z našich partnerů.

Máte-li strach, že by vám mohl někdo klíče bez vašeho vědomí okopírovat, využijte vložky EVVA, které mají bezpečnostní kartu a patentově chráněný profil klíče. Nejsou součástí ceny dveří, můžete si je však za doplatek přiobjednat v příplatkových položkách dveří. U tohoto zámku máte jistotu, že bez předložení bezpečnostní karty nebude klíč okopírován. Jediné zámečnictví v ČR, které kopíruje tyto vložky, je brněnská firma Gruber.

 

 

 

 

 

Ceník vložek EVVA FPS:

Horní vložka s vrtulkou + spodní vložka, 5 ks klíčů 3000 Kč
Sjednocené vložky, 5 ks klíčů 3500 Kč
Spodní vložka, 5 ks klíčů 2000 Kč
Horní vložka s vrtulkou , 5 ks klíčů 1000 Kč
Klíč navíc 200 Kč

 Uvedené ceny jsou platné při objednání vložek zároveň s dveřmi.