Zámkové vložky dveří

1. 9. 2023

Zajímá vás, jak vybrat vložku do dveří? Nejprve byste si měli pohlídat, že se jedná o bezpečnostní vložku do dveří. Ta poskytne vašemu domu či bytu dostatečnou ochranu před nezvanými návštěvníky.

Bezpečnostní vložky do dveří

Při výběru konkrétní třídy byste měli zvolit minimálně stejnou, jakou mají vaše dveře a kování. Obvykle tedy budete potřebovat bezpečnostní vložky do dveří s třídou 3, do nebytových prostor, například koláren, vám může stačit i bezpečnostní třída 2.

Naše dveře jsou již od výroby vybaveny kvalitními originálními vložkami DELTA GB5 v bezpečnostní třídě 5. Díky tomu poskytují velmi vysokou ochranu proti napadení, včetně bumpingu, a jsou dodávány s 5 klíči. U sjednocení vložek s vrtulkami je dodáváno 7 ks klíčů. Velkou výhodou je oboustranný profil klíče.

Při objednávce dveří doporučujeme přikoupit rovnou počet klíčů, které budete i v budoucnu potřebovat. Tyto klíče vyrábíme z originálních polotovarů a testujeme je přímo ve vložce do dveří. Tím je zaručena jejich 100% kompatibilita s vložkou do bezpečnostních dveří.

Objednejte si klíče přímo od nás

V České republice je jen velmi málo zámečnictví, které tyto originální polotovary klíčů nabízejí. Ušetřete si starosti a objednejte si je na centrále firmy HT dveře.
Pro kopírování klíčů doporučujeme využít služeb jednoho z našich partnerů zámečníků

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků