Pokud chcete navštívit náš brněnský showroom, zavolejte si prosím předem a zamluvte si konkrétní termín. V případě dalších poboček si ověřte dostupnost kontaktováním vámi vybrané prodejny. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

Hodí se bezpečnostní dveře do sklepa?

25. 11. 2019 | HT dveře

Sklepní kóje je skvělým úložným prostorem. Uskladníte do ní bez problému jízdní kola, lyžařské vybavení i další věci, které se vám nevlezou do bytu. Jsou tam ale v bezpečí?

 

S klasickými dveřmi si zloděj poradí za pár minut

Podle statistik jsou sklepní prostory nejnavštěvovanějším místem zlodějů. Je to právě kvůli nedostatečnému zabezpečení. Až 80 % dveří jde překonat s naprosto základním náčiním jako je šroubovák nebo vyklepávací klíč. Už za 3 minuty zloděj opouští prostor s vybavením, na které jste šetřili několik měsíců.

 

Bezpečnostní dveře vám ušetří peníze i nervy

Pokud ve sklepě skladujete dražší sportovní či jiné vybavení, jsou pro vás bezpečnostní dveře do sklepa skvělou volbou. Za pomoci běžného náčiní je zloděj nepřekoná, nevysadí je z pantů a neuspěje ani při snaze o vylomení zámku. S největší pravděpodobností vaši sklepní kóji rovnou obejde a o vloupání se ani nebude snažit.

 

 

Domluvte se s ostatními nájemníky

Pokud vám přijdou bezpečnostní dveře pro zabezpečení jedné sklepní kóje jako drahý špás, zkuste obejít sousedy. Domluvte se s nimi na pořízení společných dveří, které oddělují sklep od ostatních prostor. Díky tomu budete spokojení všichni a ještě ušetříte. Bezpečnostní dveře navíc ochrání váš majetek nejen proti nezvaným návštěvníkům, ale i proti požáru.