Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Hodí se bezpečnostní dveře do sklepa?

25. 11. 2019

Sklepní kóje je skvělým úložným prostorem. Uskladníte do ní bez problému jízdní kola, lyžařské vybavení i další věci, které se vám nevlezou do bytu. Jsou tam ale v bezpečí?

 

S klasickými dveřmi si zloděj poradí za pár minut

Podle statistik jsou sklepní prostory nejnavštěvovanějším místem zlodějů. Je to právě kvůli nedostatečnému zabezpečení. Až 80 % dveří jde překonat s naprosto základním náčiním jako je šroubovák nebo vyklepávací klíč. Už za 3 minuty zloděj opouští prostor s vybavením, na které jste šetřili několik měsíců.

 

Bezpečnostní dveře vám ušetří peníze i nervy

Pokud ve sklepě skladujete dražší sportovní či jiné vybavení, jsou pro vás bezpečnostní dveře do sklepa skvělou volbou. Za pomoci běžného náčiní je zloděj nepřekoná, nevysadí je z pantů a neuspěje ani při snaze o vylomení zámku. S největší pravděpodobností vaši sklepní kóji rovnou obejde a o vloupání se ani nebude snažit.

 

 

Domluvte se s ostatními nájemníky

Pokud vám přijdou bezpečnostní dveře pro zabezpečení jedné sklepní kóje jako drahý špás, zkuste obejít sousedy. Domluvte se s nimi na pořízení společných dveří, které oddělují sklep od ostatních prostor. Díky tomu budete spokojení všichni a ještě ušetříte. Bezpečnostní dveře navíc ochrání váš majetek nejen proti nezvaným návštěvníkům, ale i proti požáru.

 

 

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků