Hodí se bezpečnostní dveře do sklepa?

8. 5. 2024

Sklepní kóje je skvělým úložným prostorem. Uskladníte do ní bez problému jízdní kola, lyžařské vybavení i další věci, které se vám nevlezou do bytu. Jsou tam ale v bezpečí? Pokud máte staré dveře do sklepa, měli byste zpozornět.

S klasickými dveřmi si zloděj poradí za pár minut

Podle statistik jsou sklepní prostory nejnavštěvovanějším místem zlodějů. Je to právě kvůli nedostatečnému zabezpečení. Až 80 % dveří jde překonat s naprosto základním náčiním jako je šroubovák nebo vyklepávací klíč. Už za 3 minuty zloděj opouští prostor s vybavením, na které jste šetřili několik měsíců.

Bezpečnostní dveře vám ušetří peníze i nervy

Pokud ve sklepě skladujete dražší sportovní či jiné vybavení, jsou pro vás bezpečnostní dveře do sklepa skvělou volbou. Za pomoci běžného náčiní je zloděj nepřekoná, nevysadí je z pantů a neuspěje ani při snaze o vylomení zámku. S největší pravděpodobností vaše sklepní dveře rovnou obejde a o vloupání se ani nebude snažit.

 

Jaké dveře do sklepa? Doporučujeme pořídit bezpečnostní dveře do sklepa Premium, díky kterým získáte: 

A jaká je cena dveří do sklepa? Pokud vám na bezpečí opravdu záleží, připravte si jako jednotlivec částku 29 990 Kč. Ale máme pro vás i tip, jak ušetřit. Stačí číst dál.

Domluvte se s ostatními nájemníky

Pokud vám přijdou bezpečnostní dveře pro zabezpečení jedné sklepní kóje jako drahý špás, zkuste obejít sousedy. Domluvte se s nimi na pořízení společných bezpečnostních dveří do sklepa Magnum, které oddělují sklep od ostatních prostor. Díky tomu budete spokojení všichni a ještě ušetříte. Bezpečnostní dveře navíc ochrání váš majetek nejen proti nezvaným návštěvníkům, ale i proti požáru.