Chcete nové dveře? Investujte do bezpečí

16. 2. 2018

Staré vstupní dveře už dosloužily a je na čase pořídit nové. Jak se vyvarovat chybám, které snižují bezpečnost nových dveří?

S novými dveřmi vyměňte i zárubeň

Kvalitu poznáte mimo jiné i podle toho, že vchodové dveře něco váží. Tomu ale nejsou přizpůsobeny staré panty. Vyberte tedy i novou zárubeň, která zaručí dokonalé přilnutí bezpečnostních dveří. Každá slušná firma vám nové křídlo do staré zárubně nezavěsí a zakázku vám jako jeden celek v kompletním balíčku. Zvýšíte tím zabezpečení vašich dveří a izolační vlastnosti.

Máte strach z dlouhé výměny, prachu a nepořádku? Zárubně se vylévají rychleschnoucím betonem, za pár hodin tedy nebudete vědět, že se na místě pracovalo. Zvolíte-li kvalitního dodavatele, nemusíte ani uklízet. Firma se postará o zakrytí nábytku a ostatních věcí v chodbě a na konci vše uvede do původního stavu.

úklid po montáži bezpečnostních dveří do bytuSprávný dodavatel vám zajistí kromě výměny dveří i kompletní úklid

Jeden zámek nestačí

Pro spoustu lidí je nejlepším řešením co nejlevnější varianta. I když jsou dveře s jedním zámkem cenově dostupnější, zamykání jedním klíčem zatěžuje centrální zámek a dochází k jeho opotřebení. Volte tedy dveře s přídavným horním zámkem. Ten můžete zamknout otočením zevnitř bez použití klíče a zajistit si tak bezpečný spánek bez návštěvy zlodějů v době, kdy jste doma. Když odcházíte, uzamknete celý zámkový systém. Přídavný zámek vám tedy zvýší zabezpečení, i když jste pryč.

hlavní zamykání bezpečnostních dveří v dekoru antracitDíky přídavnému hornímu zámku můžete zamknout dveře zevnitř i bez klíče

 

Zvolte dveře, které vypadají už od pohledu festovně

Bezpečnost vchodových dveří je ovlivněna jejich provedením. Investujte tedy peníze do nákupu bezpečnostních dveří certifikovanou třídou. Čím vyšší třída, tím menší pravděpodobnost vniknutí do domu nebo bytu. Když bude mít zloděj na výběr, zvolí raději obyčejné dveře s běžným zámkem, které dokáže otevřít během několika vteřin. Čím nedobytněji budou vaše vstupní dveře vypadat, tím lépe.

otevřené vchodové dveře do domu v dekoru antracitDveře by měly vypadat nedobytně už od pohledu

Chcete mnoho výhod a jen jedny dveře? Pořiďte si jedině bezpečnostní

Zvolte bezpečnostní dveře, které vám kromě ochrany před zloději zaručí i protihlukovou a protipožární ochranu. Správný dodavatel vám navíc zajistí:

  • Kvalitní bezpečnostní vložku do dveří a zásobu klíčů
  • Práh a nové zárubně
  • Demontáž původních dveří a zárubní
  • Celkovou montáž včetně zednického zapravení
  • Úklid a odvoz odpadu

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků