Pokud chcete navštívit náš brněnský showroom, zavolejte si prosím předem a zamluvte si konkrétní termín. V případě dalších poboček si ověřte dostupnost kontaktováním vámi vybrané prodejny. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

Co vše zahrnuje zednické zapravení dveří?

24. 7. 2018 | HT dveře

Cena bezpečnostních dveří také zahrnuje zednické zapravení dveří a nových zárubní. Co vše tento proces obnáší a kolik vás bude stát? Máme pro vás bližší informace.

Co je v ceně            

Zednické zapravení námi dodávaných bezpečnostních dveří zahrnuje zabetonování nových zárubní a následné úpravy okolí zárubní jemnou omítkovou směsí. Tyto činnosti jsou zahrnuty již v ceně dveří. Jaká je přiměřená cena za bezpečnostní dveře?

Za co je potřeba si připlatit

Pokud jsou vaše staré dveře a zárubně netypizované a bude tedy potřeba bourat, sekat, vyzdívat a betonovat prostor větší než 2 centimetry po obvodu zárubně, musíte počítat s příplatkem za tyto práce, účtovaným dle skutečné spotřeby materiálu a počtu hodin, které jimi naši pracovníci stráví. V případě zalité zárubně do panelového skeletu a následné vysekání se bude účtovat příplatek 1 500 Kč až 3 000 Kč vč. DPH.

Příplatek za realizaci dveří instalovaných do bytů umístěných ve zděných domech je způsoben nejen větší časovou náročností, demontáží staré zárubně, montáže nové, ale použitím většího množství materiálu. Tento příplatek je 2000 až 5000 Kč vč. DPH. Výše příplatku se odvíjí od stavu zdiva a podlahy a šíře špalety, přičemž výše příplatku je stanovena předem v objednávce. Samozřejmostí jsou i vícepráce za zazdívání nadsvětlíků, bočních světlíků, nebo osazování zárubní do širších druhů zdiva, tato cena se stanovuje zvlášť a je předem známa a odsouhlasena.