Přiměřená cena bezpečnostních dveří?

16. 2. 2018

Přemýšlíte nad koupí bezpečnostních dveří a nevíte, jak velká vás čeká investice? Máme pro vás informace o výdajích, které s výměnou vstupních dveří souvisí.

Kolik mě budou nové bezpečnostní dveře stát?

Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Obecně lze říci, že pro kvalitní certifikované dveře s bezpečnostní třídou 3 je minimální cenová hranice stanovena na 20 tisících korunách (dveře PREMIUM). Pokud se rozhodnete pro dveře s cenou výrazně nižší, může dojít k tomu, že koupíte produkt nekvalitní, padělaný nebo od firmy, kterou v případě reklamace nebo potřebného servisu dříve či později nenajdete.

Obraťte se na odborníky

Je potřeba si uvědomit, že v ceně dveří není obsažen pouze kvalitní výrobek s dlouhou životností, ale také servis a služby proškolených pracovníků. 

Bezpečnostní dveře za nižší cenu často nabízejí prodejci, kteří nemají snahu o kvalitu nebo inovaci, ale chtějí vám pouze prodat jakékoli dveře za každou cenu. Možná vám nabídnou dopravu a montáž zdarma, ale také s vámi uzavřou obchod s dodací lhůtou měsíc a více s tím, že se až poté začnou zajímat o to, jak rychle jim dveře někdo dodá či vyrobí. Může se stát, že vám termín i několikrát posunou.

S námi nešlápnete vedle

Díky našim mnohaletým zkušenostem získáte spolu s bezpečnostními dveřmi jistotu kvalitního výrobku a doprovodných služeb. Chceme, aby vám naše produkty sloužily bezchybně a vždy splňovaly tři základní parametry - bezpečnost, protihlučnost a tepelnou izolaci. Z tohoto důvodu nenasazujeme zákazníkům nové dveře do starých zárubní. Nové zárubně jsou u nás samozřejmě v ceně dveří.

Množstevní sleva je možná

Provádíme také hromadnou výměnu bezpečnostních vchodových dveří. Stačí se jen domluvit se sousedy a dveře vyměnit v celém domě. Služba je vhodná pro všechny typy bytových komplexů. 

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků