Jaké bezpečnostní dveře do paneláku?

25. 2. 2018

Pokud bydlíte v panelovém bytě, mají zloději jedinou možnost, jak se k vám dostat. Skrze vstupní dveře. Investice do bezpečnostních dveří se tedy jednoznačně vyplatí. Jaké dveře jsou vhodné do panelového bytu a na co byste při výběru neměli zapomenout?

Jaké dveře se hodí do panelového bytu?

Panelákové dveře do bytu jsou ideální s bezpečnostní třídou 3, které by vám spolu s bezpečností měly přinést také tepelnou izolaci a odolnost vůči vnějším hlukům. Aby se těchto vlastností docílilo, je nutná také výměna původní zárubně za novou, kvalitní. Ta musí odpovídat tloušťce panelu. Dveře včetně zárubně by pak měly mít dvě těsnění a jedno až dvě těsnění i v prahu, odkud se do bytu dostává nejvíce hluku. Vždy se před výměnou dveří informujte zda jsou požadovány protipožární vlastnosti bezpečnostních dveří. Tuto informaci vám vždy sdělí správce domu.

Obraťte se na profesionály              

Naše firma každodenně provádí montáž speciální zárubně určené právě pro panelové byty. Vzhledem k tomu, že mají všechny byty v panelových domech zárubně stejného rozměru, můžeme zaručit bezproblémovou instalaci ve všech regionech ČR.

Ušetřete díky hromadné výměně bytových dveří

Domluvte se se sousedy a objednejte si hromadnou výměnu vchodových dveří do bytových domů. Zaručujeme rychlé dodání, záruční i pozáruční servis a postaráme se i o úklid a zlikvidování starých dveří.

Jak obstojí bezpečnostní dveře Premium proti zlodějům?

centrální zámek u bezpečnostních dveří po nepovedené loupeži

Loni v létě jste nám po vykradení sklepů nainstalovali troje bezpečnostní dveře. Minulý týden se zloději pokusili opět vloupat do sklepů, které už jsou však zabezpečeny vašimi dveřmi. Snažili se dveře vypáčit okolo zámků i pantů a pokusili se narušit oplechování, ovšem bezúspěšně. Dveře se "nedaly".

Radka Vanurová

Více o dveřích Premium

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků