Jaké vchodové dveře do bytu s kukátkem?

30. 5. 2024

Kupujete bezpečnostní dveře a chcete mít jistotu, že budou mít kukátko? Nebojte, všechny kousky od HT dveří jsou už kukátkem opatřeny pro co největší bezpečnost vaší domácnosti. Můžete si ale přikoupit jiný typ kukátka.

Kukátko od vchodových dveří

Úhel pohledu dodávaného kukátka

U vchodových dveří do bytu s kukátkem, které standardně dodáváme, je úhel pohledu bez deformací 120°. Jedná se přitom o plně funkční a pohledově kvalitní kukátko, které vám bude ve většině případů plně stačit.

Pokud byste přece jen potřebovali větší úhel pohledu kukátka, můžete si za příplatek pořídit vchodové dveře s kukátkem Kyklop. To má úhel pohledu bez deformací celých 160° a funguje jako tzv. rybí oko


Připlatit si můžete také za vizuálně atraktivnější kukátko Delta, které je jinak v ceně standardní výbavy modelu Delta. 

Podívejte se na přehled všech kukátek do dveří s aktuální cenou.

Montáž kukátka do dveří

Namontovat kukátko do dveří je jednoduché. Postačí vám k tomu nástroje, které už většinou máte doma. A pak jen spojovací materiál, který je většinou dodáván v setu s kukátkem. Pokud si ale nejste jistí, je lepší se spolehnout na odbornou montáž, aby vše správně sedělo.

U nás už bezpečnostní dveře s kukátkem dostanete v základu, pokud se ale rozhodnete vyměnit vchodové dveře do panelového bytu s kukátkem za jiné, pak možná budete potřebovat odbornou montáž.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků