Ochrana proti požáru, nebo zlodějům? Chtějte obojí!

16. 2. 2018

Protipožární dveře zajistí, aby se oheň po určitou dobu nešířil do dalších prostor. Dá vám tak čas opustit byt bez újmy na zdraví nebo dokonce na životech. Bezpečnostní dveře vás zase ochrání před nezvanými návštěvníky. Proč ale dělat kompromisy, když můžete mít vchodové dveře, které umí i něco navíc?

Trojitá ochrana pod jednou klikou

K tomu, abyste dokonale ochránili svůj byt, nepotřebujete troje dveře. Zvolte takové, které mají:

  • Protipožární odolnost – brání v šíření plamenů a jedovatého kouře, který je nejčastější příčinou úmrtí. Jedná se o časový úsek udávaný v minutách, po které dveře požár udrží.
  • Protihlukové vlastnosti – těsnění a patentovaná konstrukce dveřního křídla s materiálem tlumícím zvuk. Údaj v decibelech stanoví, jak velký hluk dokáží dveře pohltit.
  • Bezpečnostní třídu 3 – ochrání vás proti vniknutí zlodějů a manuálnímu poškození dveří například páčidlem.

Funkční neznamená nevzhledné

Dnům, kdy byly vchodové dveře jednotlivých bytů stejné, už dávno odzvonilo. Zvolte si ze sortimentu materiál a barvu tak, aby ladily se zbytkem interiéru. Preferujete odstíny dřeva? Nebo dáváte přednost čistě bílému designu? Z naší široké nabídky si vybere opravdu každý.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků