Bezpečnostní dveře do bytu

Zabezpečte si svůj byt proti nezvaným návštěvníkům! S bezpečnostními bytovými dveřmi Premium a Magnum určenými pro byty v panelových i cihlových domech získáte:

 • Jistotu kvalitního výrobku bezpečnostní třídy 3, splňující ty nejpřísnější normy
 • Rychlé dodání, profesionální instalaci a následný záruční i pozáruční servis
 • Vysokou úroveň protihlukových vlastností
 • Izolaci dveří do bytu proti úniku tepla
Zobrazit nabídku
 • Vyměnit pouze staré vstupní dveře do bytu za nové nestačí! Abyste si zajistili 100% bezpečnost a tepelně-izolační a protihlukové vlastnosti, musí být vždy vyměněny také zárubně.

 • Výhodnou nabídku získáte také při hromadném nákupu dveří do bytových či panelových domů.

Naše nabídka bezpečnostních dveří

Premium

Doprodej vstupní bezpečnostní dveře do bytu v dekoru tmavý ořech

Bezpečnostní

Magnum

Bezpečnostní a protipožární

Magnum EXT

Magnum pro pavlačové domy

Bezpečnostní třída 3 3 3
Protihluková izolace 28 dB 44 dB 44 dB
Těsnění 2 2x 2x
Tepelná izolace - - U =1,6 pro šířku dveří 80 cm, U=1,5 pro šířku dveří 90 cm
Tloušťka křídla 56 mm 56 mm 56 mm
Zamykací body 14 14 14
Protipožární ochrana - El 30 El 30
Certifikace Ano Ano Ano
Cena vč. demontáže, montáže
29 990 Kč
33 990 Kč
41 990 Kč
Více informací Více informací Více informací

Co obsahuje standardní výbava bezpečnostních dveří?

Bezpečnostní dveře do bytu jsou velmi snadné na otevírání, manipulaci i údržbu.

 • Bezpečnostní třídu 3 splňující podmínky ČSN. Dveře v šířce 80 cm nebo 90 cm.
 • Dvojité těsnění zabezpečuje výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti.
 • Bytové dveře jsou odolné proti odvrtání zámku, vyplanžetování, vylomení a vysazení z pantů a dalším možnostem napadení.
 • Instalace dveří včetně výměny zárubně je rychlá a zabere jen několik hodin.
 • Zamykání 14 zámkových bodů jediným otočením klíče. Výběr z několika barev dekoru.
 • Součástí populárních bytových dveří Magnum je například centrální rozvorový zámek, přídavný zámek, dřevohlíníkový práh, protipožární páska i protipožární kukátko.

Na tento typ bezpečnostních dveří poskytujeme prodlouženou záruku až 10 let!

Při objednávce dveří Magnum po vás navíc nebudeme chtít žádné peníze předem.

CERTIFIKÁT VÝROBKU
č. AO212/C5a/2015/0002/Z
Centrum stavebního
inženýrství a.s

Při hromadné výměně dveří v bytovém domě ušetříte peníze, čas i nervy sousedů. Vše totiž vyměníme najednou, aniž bychom kohokoliv opakovaně rušili hlukem.

Díky vysoké kapacitě montážních skupin a více než 4000 kvalitních a bezporuchových bezpečnostních dveří skladem jsme schopni dveře rychle dodat i namontovat.

Naše bezpečnostní vchodové dveře zabezpečí školy, kanceláře, autoservisy, ordinace, věznice i banky. Ochráníme dokumenty i cennosti, ať už ve stávajících prostorách, nebo novostavbách.

Podívejte se, jak může výměna dveří vypadat

Nové bezpečnostní dveře jsme namontovali také vicemistru světa v dráhové cyklistice Tomáši Bábkovi. Naši šikovní montážníci ale přijedou i k vám. Vymění zárubeň, nasadí nové dveře a vše po sobě uklidí. S HT dveřmi získáte pocit bezpečí snadno a bezstarostně.

Chcete si pořídit nejoblíbenější
 bezpečnostní dveře v ČR?

Co všechno zahrnuje cena bezpečnostních dveří?

Ke všem našim dveřím v jejich ceně dostanete:

 • dveřní křídlo,
 • práh, zárubeň, kukátko,
 • kliky, vložky, klíče,
 • těsnění, štítky,
 • demontáž původních dveří a zárubně,
 • montáž nových dveří a zárubně,
 • zednické zapravení,
 • úklid a likvidaci odpadu.

Vstupní bytové dveře od nás dostanete i s kompletním servisem a úklidem. 

Jak vybrat bezpečnostní dveře?

Při výběru bezpečnostních dveří je zásadní zvážit důvěryhodnost dodavatele, ověřit dostupnost výrobků a zjistit možnosti servisu. Důležité je také zvolit firmu s prodejním a servisním zastoupením v blízkosti vašeho bydliště.

 • Kvalitní bezpečnostní dveře by měly splňovat také požadavky na protipožární ochranu a mít certifikaci udávající protipožární odolnost, obvykle minimálně EI 30. Kromě toho, pokud vás trápí hluk z okolí, měli byste zvážit protihlukové dveře, které efektivně tlumí zvuk a zlepšují komfort bydlení.
 • Bezpečnostní dveře by navíc neměly být vybaveny pouze jedním zámkem, protože to zvyšuje riziko opotřebení a potřeby servisu. Přídavný horní zámek zvyšuje bezpečnost, umožňuje zamknutí zevnitř a je vhodný pro domácnosti s dětmi. 
 • Při rozhodování o nákupu bezpečnostních dveří je také důležité zvážit, která bezpečnostní třída je pro vaše potřeby nejvhodnější. 

Co označuje bezpečnostní třída dveří?

Bezpečnostní třída vyjadřuje míru odolnosti dveří před zloději. Je dána normami ČSN a jsou označované čísly 1 až 6, určují odolnost dveří proti pokusům o vloupání. Pro vchodové dveře do bytu se používají bezpečnostní dveře třídy 2 až 4. Čím vyšší bezpečnostní třída dveří, tím větší bezpečnost. Tyto třídy odpovídají odolnosti vůči zlodějům používajícím různé nástroje a páčidla, s tím, že třída 4 je vhodná pro místa s vyšším rizikem vloupání, jako jsou objekty s cennými předměty.

 • Bezpečnostní třída 2 se vám vyplatí pouze v případě, že máte v plánu nemovitost vlastnit jen přechodně nebo jste opravdu velmi limitováni financemi.
 • Pro většinu domácností je nejvhodnější bezpečnostní třída 3.

Jak vybrat třídu bezpečnostních dveří do bytu?

Při výběru bezpečnostních dveří je klíčové určení správné bezpečnostní třídy, která reflektuje úroveň ochrany proti vloupání. Jak je uvedeno výše, pro většinu situací se doporučuje bezpečnostní třída 3, která poskytuje dostatečnou ochranu pro všechny domácnosti.

Bezpečnostní třída dveří 4 je vhodná především pro nemovitosti, kde majitel uchovává drahé umění, zbraně apod., ačkoliv může být finančně náročnější a pro standardní bydlení nadbytečná.

Jaké jsou největší výhody bezpečnostních dveří s třídou 3?

Bezpečnostní třída 3 díky svému odolnému designu a zabezpečení, které nemůže být překonáno běžně používanými nástroji nebo hrubou silou nabízí vysokou míru bezpečnosti proti vloupání.

 • Možnost získání levnější pojistky na vybavení bytu
 • 15 zamykacích bodů odolných proti vysazení zvyšuje bezpečí
 • U některých modelů je součástí kvalitní protipožární ochrana, tepelná izolace i kvalitní protihluková izolace

Jak probíhá montáž bezpečnostních dveří?

Pokud plánujete instalaci nových bezpečnostních dveří, můžete se spolehnout na rychlý a efektivní proces, pokud výměnu svěříte profesionálům. Celý proces trvá přibližně 6 hodin v panelovém domě, v cihlovém domě může být montáž kvůli náročnějším zednickým pracím o něco delší.

 • Montážní tým přijede v domluvený den, zkontroluje správnost barvy a rozměry bezpečnostních dveří, a připraví se k práci. Pro ochranu nábytku a podlahy před poškozením pracovníci používají krycí podložky.
 • Staré dveře i zárubně jsou odstraněny, aby bylo dosaženo maximální ochrany i protihlukové a tepelné izolace. V případě potřeby se dveřní otvor rozšíří a upraví pro novou zárubeň a dveře.
 • Jakmile je zárubeň je ukotvena, na ni se nasadí nové dveře bezpečnostní a testuje se jejich funkčnost. Pokud je vše v pořádku, zárubeň vyplní rychletvrdnoucím betonem pro pevnost a stabilitu.
 • Po dokončení montáže tým uklidí pracoviště a odveze staré dveře a odpad. Zákazník obdrží předávací protokol a fakturu, čímž je montáž bezpečnostních dveří úspěšně dokončena.

Při montáži bezpečnostních dveří myslete na výměnu bezpečnostní zárubně

Pokud uvažujete o výměně starých vstupních dveří za nové, bezpečnostní dveře, dbejte na to, aby vaše investice do bezpečnosti nebyla zbytečná kvůli základním chybám. Nezapomeňte si při instalaci nových dveří nechat vyměnit také zárubeň dveří, která je důležitá pro správné a pevné usazení dveří. Staré zárubně často nevyhovují požadavkům nových, těžších bezpečnostních dveří a mohou být problémové jak pro bezpečnost, tak izolační schopnosti.

HT Dveře při montáži bezpečnostních dveří vymění také zárubně i práh, starou zárubeň demontuje a odveze a provede montáž včetně zednického zapravení.

Kolik stojí montáž bezpečnostních dveří?

Pokud vás zajímá, kolik bude stát instalace vchodových bezpečnostních dveří, s kvalitními dodavateli se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků. U společnosti HT Dveře je zahrnutí ceny montáže dveří a zárubní do celkové ceny standardem.

Výběrem profesionální služby získáte jistotu lepšího výsledku, než kdybyste si dveře pořídili na vlastní pěst ve výprodeji v hobby marketu.

Jak velký stavební otvor pro bezpečnostní dveře?

V běžné praxi se setkáváme hlavně se dvěma standardními šířkami dveří - 80 cm a 90 cm. Vybrat správnou velikost dveří by mělo být založeno na aktuálních rozměrech a potřebách vašeho prostoru, přičemž se nezřídka volí širší otvory pro jednodušší manipulaci s většími předměty.

Pro dveře o šířce 80 cm je ideální mít stavební otvor široký 90 cm, zatímco pro dveře 90 cm je doporučená velikost otvoru přibližně 102 cm. Tyto rozměry jsou měřeny od vnějšího okraje zárubně k okraji. V případě nejasností nebo dotazů se neváhejte obrátit na odborníky nebo navštívit pobočky specializované na dveře.