Do odvolání je náš brněnský showroom bohužel uzavřen kvůli vládním opatřením. V případě potřeby si vždy raději zavolejte a ověřte dostupnost jednotlivých poboček. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

Ceny

S ohledem na skutečnost, že požadavek na výrobu bezpečnostních dveří a oken souvisí nejen s množstvím, ale i se sezónním charakterem stavebních prací, nabízí naše společnost řadu možných slev pro své zákazníky, které je možné kombinovat nebo kumulovat. O aktuálních slevách se informujte na našich telefonních číslech.

Ceník bezpečnostních dveří do bytů, firem i rodinných domů

 

UNIVERSAL

PREMIUM

MAGNUM

HT Dveře

Bezpečnostní třída   3 3
Protihluková
izolace
 
24 dB 28 dB 44 dB
Tepelná
prostupnost
 
U = 1,7 U = 1,4 U = 1,4
Těsnění  1 2 2
Tloušťka křídla  45 mm 56 mm 56 mm
Zamykací
body
 
9 15 15
Požární
odolnost

 
Certifikované bezpečnostní dveře Certifikované protipožární a bezpečnostní dveře
Cena vč. demontáže, montáže a zednického zapravení  16 990,- 21 990,- 24 990,-
  Více Více Více

Důležité informace

Jsme výhradním prodejcem těchto špičkových bezpečnostních dveří pro Českou republiku. Servis a veškeré komponenty zajišťujeme výhradně pouze pro naše autorizované prodejce uvedené na našich stránkách.

Pozor na neseriózní prodejce s nulovou skladovou zásobou, kteří zkopírovali některé naše texty a technické parametry pro prodej pouze podobných bezpečnostních dveří s jinou tloušťkou křídla a zcela jinými technickými parametry – platí obzvláště pro Brno a okolí.

Vyžadujte minimální tloušťku křídla 56mm, 2x těsnění, do panelu orig. zárubeň 150mm a doložení skladových zásob pro zajištění záručního a pozáručního servisu. Pro dveře zakoupené u neautorizovaných prodejců bezplatný záruční servis nezajišťujeme!!!