Pokud chcete navštívit náš brněnský showroom, zavolejte si prosím předem a zamluvte si konkrétní termín. V případě dalších poboček si ověřte dostupnost kontaktováním vámi vybrané prodejny. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

Můžu si dát bezpečnostní dveře do paneláku?

16. 2. 2018 | HT dveře

Bojíte se o bezpečí sebe a své rodiny nebo chcete ochránit svůj majetek? V případě panelového bytu jsou vstupní dveře často jedinou cestou pro zloděje. Bezpečnostní dveře jsou tedy ideální volbou pro nejdůležitější článek v zabezpečení bytu.

 Zvolte správnou bezpečnostní třídu

 Do panelového bytu jsou vhodné bezpečnostní dveřebezpečnostní třídou 3, které by vám měly přinést také tepelnou izolaci a odolnost vůči vnějším hlukům. Aby se těchto vlastností docílilo, je nutná také výměna původní zárubně za novou, kvalitní.

 Nezapomeňte na kvalitní zárubně

 Naše dveře mají tloušťku zárubně v tloušťce panelu. Což nejen vypadá hezky designově, ale také umožňuje dostatečnou betonáž bránící roztažení zárubně. Profilace této zárubně zvyšuje pevnost ukotvení vůči panelu. Dávat bezpečnostní dveře do staré zárubně nedoporučujeme.

 Kvalitní těsnění

 Dveře včetně zárubně by pak měly mít dvě těsnění a jedno až dvě těsnění i v prahu, odkud se do bytu dostává nejvíce hluku. Díky tomu, že mají všechny byty v panelových domech zárubně stejného rozměru, můžeme zaručit bezproblémovou instalaci ve všech regionech ČR.

Hromadná výměna dveří je ideální řešení

Domluvte se se sousedy na hromadné výměně vchodových dveří a ušetřete si nervy i peníze. Hromadný výměna dveří je vhodná pro všechny bytové komplexy. Služby zahrnují také záruční a pozáruční servis. 


Běžné a bezpečnostní dveře v panelovém domě.

Jak obstojí dveře Premium proti zlodějům?

Loni v létě jste nám po vykradení sklepů nainstalovali troje bezpečnostní dveře. Minulý týden se zloději pokusili opět vloupat do sklepů, které už jsou však zabezpečeny vašimi dveřmi. Snažili se dveře vypáčit okolo zámků i pantů a pokusili se narušit oplechování, ovšem bezúspěšně. Dveře se "nedaly".

Radka Vanurová

Více o dveřích Premium