Brněnský showroom je do odvolání zavřený pro osobní návštěvu. Jsme Vám k dispozici na telefonu a e-mailu. V případě dalších poboček si ověřte dostupnost kontaktováním vámi vybrané prodejny. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

Dveře se zárubněmi

Nevítaných návštěvníků, kteří můžou vniknout do bytu či domu, je stále dost. Toto riziko se dá přitom snadno eliminovat v případě bytových domů a významně minimalizovat u rodinných domů. Rozhodli jste se, že chcete mít klid, a tak si pořídíte bezpečnostní dveře? Pak nezapomeňte vyměnit rovnou celé dveře se zárubní. My v HT dveřích vám vždy vyměníme celé dveře se zárubní, a to včetně odvozu těch starých.

Pokud ještě nemáte bezpečnostní dveře, pak víte, že vstupní dveře obvykle netěsní tak, jak byste doma potřebovali. Tento problém často nastává v případě, že při montáži dveří nejsou vyměněny i zárubně. Dveře včetně zárubní musí být vždy vyměněny naráz. Je to kvůli tomu, že si dveře a zárubně musí takzvaně sednout. Nové dveře do starých zárubní jednoduše nikdy nebudou sedět tak, jako ty, které byly dodány dohromady.

Mám zájem o dveře se zárubněmi

Montujeme dveře se zárubněmi

Správně namontované vchodové dveře se zárubní vám zajistí jak dobré tepelně-izolační vlastnosti, tak dostatečný klid díky ochraně před hlukem.

Co dělat, když stavební otvor neodpovídá výšce nové bezpečnostní zárubně? Je naprosto normální, že montážníci při výměně vybourají staré zárubně a dveře pak nesedí do stavebního otvoru.

Co s tím? Je potřeba bezpečnostní dveře se zárubní seříznout tak, aby seděly, jak mají. Dveře se zárubněmi od HT dveří jsou na spodní straně přizpůsobeny k zaříznutí, celkem můžeme vše zkrátit až o 50 mm.

Oříznutou část dveřního křídla pak vyspravíme krycím profilem v barvě daných dveří. Samotná úprava přitom nijak neovlivňuje funkčnost dveří a zárubní.

Galerie

Vzorník povrchových úprav

Jak probíhá výměna zárubní a dveří? Podívejte se na naše fotografie z ukázkové realizace!

Detailní fotoreport instalace bezpečnostních dveří

Zaujaly vás dveře se zárubněmi? Nechejte si připravit nabídku na míru