Dveře se zárubněmi

Nevítaných návštěvníků, kteří můžou vniknout do bytu či domu, je stále dost. Toto riziko se dá přitom snadno eliminovat v případě bytových domů a významně minimalizovat u rodinných domů. Rozhodli jste se, že chcete mít klid, a tak si pořídíte bezpečnostní dveře? Pak nezapomeňte vyměnit rovnou celé dveře se zárubní. My v HT dveřích vám vždy vyměníme celé dveře se zárubní, a to včetně odvozu těch starých.

Pokud ještě nemáte bezpečnostní dveře, pak víte, že vstupní dveře obvykle netěsní tak, jak byste doma potřebovali. Tento problém často nastává v případě, že při montáži dveří nejsou vyměněny i zárubně. Dveře včetně zárubní musí být vždy vyměněny naráz. Je to kvůli tomu, že si dveře a zárubně musí takzvaně sednout. Nové dveře do starých zárubní jednoduše nikdy nebudou sedět tak, jako ty, které byly dodány dohromady.

Mám zájem o dveře se zárubněmi

Montujeme dveře se zárubněmi

Správně namontované vchodové dveře se zárubní vám zajistí jak dobré tepelně-izolační vlastnosti, tak dostatečný klid díky ochraně před hlukem.

Co dělat, když stavební otvor neodpovídá výšce nové bezpečnostní zárubně? Je naprosto normální, že montážníci při výměně vybourají staré zárubně a dveře pak nesedí do stavebního otvoru.

Co s tím? Je potřeba bezpečnostní dveře se zárubní seříznout tak, aby seděly, jak mají. Dveře se zárubněmi od HT dveří jsou na spodní straně přizpůsobeny k zaříznutí, celkem můžeme vše zkrátit až o 50 mm.

Oříznutou část dveřního křídla pak vyspravíme krycím profilem v barvě daných dveří. Samotná úprava přitom nijak neovlivňuje funkčnost dveří a zárubní.

Galerie

Vzorník povrchových úprav

Jak probíhá výměna zárubní a dveří? Podívejte se na naše fotografie z ukázkové realizace!

Detailní fotoreport instalace bezpečnostních dveří

Zaujaly vás dveře se zárubněmi? Nechejte si připravit nabídku na míru