Proč pro developerský projekt zvolit HT dveře?

9. 4. 2021

 

Každá nemovitost by měla být pořádně zabezpečena. Ať už se jedná o rodinné domy, nebo ty bytové. Nejde přitom jen o váš dobrý pocit, pokud vybíráte dveře pro nový developerský projekt, ale také o benefit, na který lidé při koupi nemovitosti slyší. Ne každé bezpečnostní dveře jsou však kvalitní. Na co si dát pozor a proč zvolit právě naše dveře se dozvíte v dalších odstavcích.

Jsme jednička na trhu

Jakožto dodavatel dveří s několikaletými zkušenostmi s každou další zakázkou neustále zlepšujeme svoje služby. Našim dveřím věří české i slovenské domácnosti a naše jméno má váhu. Oblíbená je obzvlášť nabídka nadstandardní záruky 5 let a prvotřídní servis.

Spokojení jsou s námi i samotní developeři a společnosti, kterým dodáváme bezpečnostní dveře pro jejich sídla.

Pro bytový dům STŘED Lavičky nám společnost HT dveře dodala a namontovala bezpečnostní dveře Magnum EXT v celkovém počtu 43 kusů. Vše proběhlo dle domluvy v termínu a naprosto v pořádku,“ akciová společnost AGROSTAV.

Skladem máme více než 4000 bezpečnostních a protipožárních dveří a díky vysoké kapacitě našich montážních skupin vám dveře dodáme a namontujeme rychle. Pokud si nevíte rady s výběrem, stačí se na nás obrátit a my vám pomůžeme najít tu nejlepší variantu pro váš projekt. Máme přes 100 poboček po celé republice, a tak není problém se domluvit.

Dveře mají bezpečnostní třídu 3

Naše dveře jsou na zloděje připraveny. Díky certifikované bezpečnostní třídě 3 se přes ně žádný nezvaný návštěvník nedostane. Alespoň ne za použití hrubé síly. Jsme totiž dodavatelem bezpečnostních dveří, které jsou odolné proti vysazení, vyvrtání zámku i poškození pomocí páčidla, vrtačky nebo šroubováku.

Investice do pořádných dveří se určitě vyplatí. Jedná se o částku, kterou lidé za pohodu a pocit bezpečí rádi zaplatí. Naše dveře mají navíc tu výhodu, že zloděje odradí již vzhledem. Moc dobře poznají, že nemá smysl se o jejich překonání ani pokoušet.

Odolají i vrtochům počasí

Naše bezpečnostní dveře do domu jsou navíc přizpůsobeny také povětrnostním vlivům, například svitu slunce a výkyvům teplot. Jejich ocelová konstrukce má mimo jiné na starost odolávání změnám vlhkosti a teplot, aby nebylo nutné dveře neustále seřizovat.

Aby nedošlo ke změně jejich vzoru a odstínu, jsou dveře potaženy PVC folií, která na slunci nebledne. Dveře si tak dlouhodobě uchovávají stálý vzhled a zároveň je možné je čistit běžnými čistícími prostředky. Údržba je tak bezproblémová a velmi snadná.

Protipožární a tepelně-izolační vlastnosti

Jsme také osvědčený dodavatel protipožárních dveří. Naše certifikované dveře spadají do kategorie El 30, což znamená, že dokáží odolat ohni a zplodinám po dobu 30 minut. To jim umožňuje speciální konstrukce z pozinkovaného ocelového plechu, dřevěného rámu a lamel z kalené oceli. Součástí vybavení je také protipožární páska, kukátko a dřevohliníkový práh.

Značnou úsporu za energie pak představují skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Teplo díky našim dveřím jednoduše neuniká z bytu na chodbu nebo přímo na ulici. Kromě tepla a zimy přes dveře nepronikne ani venkovní hluk. Díky protihlukovým vlastnostem dokáží naše bezpečnostní dveře pohltit zvuk až o frekvenci 44 decibelů.

Jsme spolehlivý dodavatel dveří

Pokud tedy hledáte spolehlivou firmu na výměnu dveří, obraťte se na nás. V nabídce máme hned několik dekorů a designů dveří, které určitě zapadnou do představy vašeho projektanta nebo interiérového designéra.

Standardní součástí našich dveří je centrální bezpečnostní zámek, přídavný zámek, dřevohliníkový práh, protipožární páska i protipožární kukátko.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků