Pokud chcete navštívit náš brněnský showroom, zavolejte si prosím předem a zamluvte si konkrétní termín. V případě dalších poboček si ověřte dostupnost kontaktováním vámi vybrané prodejny. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

V jaké fázi rekonstrukce bytu pořídit bezpečnostní dveře?

16. 2. 2018 | HT dveře

Pokud rekonstruujete byt, důležitou otázkou je, v jaké fázi nechat namontovat bezpečnostní vstupní dveře. Rozmyslete si vše včas a ušetříte se zbytečných poškození nebo dalších nákladů.

 Rekonstrukce domu nebo nová pokládka?

 V případě rekonstrukce bytu je vhodné nechat realizaci výměny dveří na dobu, kdy jsou hotové bourací práce, likvidace stavební suti a vystavěny nové konstrukce (sádrokarton, Ytong).

 Bezpečnostní dveře jsou odolné proti poškození a i po montáži jsou chráněny ochrannou folií odolnou např. proti postříkání barvou. Dále je možné dveře chránit nalepením kartonového obalu, který máme vždy k dispozici z původního balení dveří. 

 Pokud budete pokládat novou podlahu, je potřeba poradit se ohledně načasování montáže bezpečnostních dveří s odborníkem. Důležitým faktorem je totiž výška nové podlahy.

 Přečtěte si, jestli je lepší pořídit bezpečnostní dveře před pokládkou podlahy nebo až po ní.