Pokud chcete navštívit náš brněnský showroom, zavolejte si prosím předem a zamluvte si konkrétní termín. V případě dalších poboček si ověřte dostupnost kontaktováním vámi vybrané prodejny. Děkujeme za pochopení. Vaše HT dveře.

Jaké vchodové dveře na chalupu?

4. 5. 2021 | HT Dveře s.r.o.

Uvažovali jste nad novými vchodovými dveřmi na chalupu a chtěli byste, aby neplnily jen svou základní funkci, ale především ochránily vás i váš majetek? Pak zvolte bezpečnostní vchodové dveře do domu, které se hodí i na chatu a chalupu.

Investice, která se vyplatí

Pořídit si bezpečnostní vchodové dveře na chalupu se vyplatí, obzvláště pokud nejsou ostatní možné přístupové body snadné na překonání. Doporučujeme plné dveře Perfect 68X/XG s bezpečnostní třídou 3. Mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti, takže zabrání zbytečnému úniku tepla, což se hodí především v zimě.

Domluvte si konzultaci

Zatímco vyměnit dveře za bezpečnostní je v bytovém domě možné vždy, u chalupy je situace trochu komplikovanější. Je potřeba zjistit, zda je postavena ze dřeva, pevného zdiva, nebo třeba kombinace. Proto je nutné si nejdříve domluvit konzultaci s montážníkem přímo na místě, aby se podíval, zda vyměnit venkovní vchodové dveře na vaší chalupě vůbec půjde.

Kontaktujte nejbližší pobočku HT dveří.