Pozor, pozor! Podzimní akce je tu! Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum za pouhých 31 990 Kč! Magnum je náš univerzální voják, podívejte se, co všechno umí.

Vchodové dveře do domu zlatý dub

14. 3. 2022

Při rozhodování, jaké vchodové dveře do domu si pořídit, přichází na řadu i jejich vzhled. Doba, kdy byly všechny dveře jen bílé, je už dávno pryč. Teď si můžete vybrat z nepřeberného množství odstínů a dekorů. A stále větší popularitě se těší vchodové dveře zlatý dub.
vchodové bezpečnostní dveře v dekoru zlatý dub

Vše slaďte dohromady

Vchodové dveře musí nejen plnit svou funkci, ale také by měly zapadat do interiéru. Přece jen se jedná o výrazný designový prvek. Při výběru se proto zaměřte na barvu i povrchovou úpravu. Dveře slaďte především s podlahou, ale nezapomeňte také na barvu stěn a nábytku. Máte podlahu v dekoru dřeva? Pak můžete bez obav zvolit odstín zlatý dub.

Elegantní dveře zlatý dub

Dekor zlatý dub se vyznačuje nejen svým odkazem k přírodě, ale také elegancí a určitým puncem bohatství. Barva zlatého dubu byla totiž často používána na nábytku v luxusnějších kancelářích. Lidé si ji jednoduše spojují s úspěchem. Díky své cenové dostupnosti je ale dnes již široce rozšířená a patří mezi nejoblíbenější dekory vůbec.

Pokud tedy sáhnete po vchodových dveří zlatý dub 80 nebo 90 cm, dle rozměru vašich dveří, neuděláte chybu.

Vchodové dveře do domu zlatý dub

Nejste si jistí? Nechte si poradit

Pokud jste se stále nerozhodli, které dveře a v jakém dekoru, jsou pro vás ty pravé, ozvěte se nám nebo se přijďte poradit na jednu z našich poboček.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků