Vchodové dveře do domu zlatý dub

4. 3. 2024

Při rozhodování, jaké vchodové dveře do domu si pořídit, přichází na řadu i jejich vzhled. Doba, kdy byly všechny dveře jen bílé, je už dávno pryč. Teď si můžete vybrat z nepřeberného množství odstínů a dekorů. A stále větší popularitě se těší vchodové dveře zlatý dub.


Vše slaďte dohromady

Vchodové dveře musí nejen plnit svou funkci, ale také by měly zapadat do interiéru. Přece jen se jedná o výrazný designový prvek. Při výběru vchodových dveří se proto zaměřte na barvu i povrchovou úpravu. Dveře slaďte s podlahou, ale nezapomeňte také na barvu stěn a nábytku. Máte podlahu v dekoru dřeva? Pak můžete bez obav zvolit odstín zlatý dub.

To platí také pro vedlejší vchodové dveře zlatý dub. Jakmile se rozhodnete pro jeden z dekorů, měli byste se ho určitě držet. Jen tak bude vše působit sladěně a synergicky. Velkou výhodou je, že tyto dekory nikdy nevychází z módy, a tak vždy seženete nový kus nábytku, nebo nové interiérové dveře, pokud se vám ty stávající pokazí či rozbijí. Můžete tak mít jistotu, že budete mít vše vždy sladěné i v budoucnu.

Elegantní dveře zlatý dub

Dekor zlatý dub se vyznačuje nejen svým odkazem k přírodě, ale také elegancí a určitým puncem bohatství. Barva zlatého dubu byla totiž často používána na nábytku v luxusnějších kancelářích. Lidé si ji jednoduše spojují s úspěchem. Díky své cenové dostupnosti je ale dnes již široce rozšířená a patří mezi nejoblíbenější dekory dveří vůbec.

Pokud tedy sáhnete po vchodových dveří zlatý dub 80 nebo 90 cm, dle rozměru vašich dveří, neuděláte chybu.

Velmi populární jsou ale také jiné odstíny dubu. Třeba dveře dub sonoma, které mají světlejší tóny. Díky své jedinečné struktuře kopírující podobu reálného dřeva je barva populární především na nábytku. Můžete se s ním setkat na kuchyňských stolech, skříních, postelích nebo třeba komodách.

Pro vchodové dveře zlatý dub i dub sonoma jsou pak typické malé a středně velké suky, které jsou o něco tmavší než zbytek dekoru. Typické jsou také letokruhy, které podporují uvěřitelnost celého dveřního křídla.

Vchodové dveře do domu zlatý dub

Nejste si jistí? Nechte si poradit

Pokud jste se stále nerozhodli, které dveře a v jakém dekoru, jsou pro vás ty pravé, ozvěte se nám nebo se přijďte poradit na jednu z našich poboček. Pořízením vchodových dveří do domu zlatý dub ale nikdy neuděláte chybu, protože dřevěné dekory je velmi snadné sladit se zbytkem domu.

Mgr. Lucie Svítková

Vedoucí obchodního oddělení

Ve firmě působím již sedmým rokem. Práce s lidmi mě naplňuje. Jsem ráda, když se díky našemu produktu cítí lidé bezpečně a prvním krokem k lepšímu bydlení jsou pro ně právě naše dveře.

Zpět na výpis článků